کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، شاید باید با کسی حرف بزنی - لوری گوتلیب

۳,۰۰۰ تومان

خرید

شاید باید با کسی حرف بزنی - لوری گوتلیب

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
لوری گوتلیب امین اصغری اعظم جبیبی شادن پژواک 0 01:31:49 - 0 از 0 رای 76

توضیحات

شاید باید با کسی حرف بزنی

لوری گوتلیب

یک درمانگر و افشای زندگی ما

کتاب شاید باید با کسی حرف بزنی توسط یکی از نویسندگان آثار پرفروش به انتخاب نیویورک تایمز نوشته شده است. نویسنده‎ای که در عین حال روانکاو، ستون‌نویس شناخته شده در سطح ملی هم هست و اثری را پدید آورده که تامل ‎برانگیز، طنازانه و شگفت‌انگیز است. کتاب ما را به پشت صحنه دنیای درمانگران می‌برد – جایی که او و بیمارانش به دنبال جواب سوالهایشان می‎گردند. 

لُوری گُوتلیب، درمانگری ساکن شهر لس‌آنجلس است که به بیماران خود کمک می‎کند. از طرف دیگر بحرانی در زندگی خودش پیش می ‏آید که دنیایش را زیر و رو کرده است. از دیگر شخصیتهای کتاب، وِندِل Wendell است، درمانگری عجیب و غریب، اما بامزه که لُری اغلب برای مشاوره به مطب او مراجعه می‌‎کند. وندل با کله‎ای طاس، پیراهن پشمی و شلوار خاکی رنگش انگار ذاتا برای این کار آفریده شده است.  با این وجود، اصلا در قالب شغلش نمی‏گنجد.

به مرور که گُوتلیب دالان‌های پرپیچ و خم ِزندگی بیمارانش را واکاوی می‎کند- بیمارانی مثل یک تولیدکنندهِ خودپسند هالیود، زن جوانی که به تازگی ابتلایش به بیماری‎ای کشنده تشخیص داده شده است، خانمی مسن که تهدید می‎کند اگر تا موقع جشن تولدش وضعیت بهتر نشود خودکشی خواهد کرد و دختر جوانی بیست و چند ساله که مدام با آدمهای اشتباهی قرار آشنایی می‎گذارد- متوجه می شود مشکلاتی که آنها با آن دست به گریبان هستند، فرقی با مشکلات خودش در زندگی شخصی‎اش ندارد. 

گُوتلیب با خِرَد و طنزی مثال‎زدنی از ما دعوت می‎کئند تا وارد دنیای او به عنوان درمانگر و بیمار شویم، و به واکاوی حقایق و دروغ‌هایی بپردازیم که در فراز و فرود مابین عشق و تمایل، معنا و مرگ، گناه و رستگاری، ترس و شجاعت، امید و تغییر به خود می‌گوییم.

"شاید باید با کسی حرف بزنی" کتابی انقلابی از نظر صداقت خود است، و بررسی شخصی عمیقی را از قلب و ذهن‎های افراد انجام داده و نادرترین هدایا را در اختیار قرار می‎دهد. پرتره‎ای جسورانه که نشان می‎دهد انسان بودن به چه معناست و روایتی بسیار طنزگونه و آگاهی‏بخش در مورد زندگی‎های رمزآلود شخصی ما و قدرتمان برای تغییر دادن زندگی است.

ارسال پیام