کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، فروش رقابتی -  متیو دیکسون، برنت آدامسون

۳,۰۰۰ تومان

خرید

فروش رقابتی - متیو دیکسون، برنت آدامسون

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
برنت آدامسون, متیو دیکسون مریم نیکپور محسن زرآبادی پور شادن پژواک 0 00:50:00 - 0 از 0 رای 58

توضیحات

فروش رقابتی 

 متیو دیکسون، برنت آدامسون

به دست گرفتن کنترل مذاکره‌ با مشتری

کتاب "فروش رقابتی" درباره‌ی فرایندِ فروش ِدشوار است. مشتریان می‌خواهند که فروشنده‌ها آنها را با ابراز ایده‌های جدید و مبتکرانه به تفکر وادارند تا از این راه به مشتری کمک کنند موفقیت بیشتری به دست آورد. امروز، چگونه می‌فروشید، برابر یا حتی مهم‌تر از آن است که چه چیزی می‌فروشید. 

تداوم موفقیت نیروی فروش در کارش، به اهمیت جریان تولیدات بستگی دارد. با عرضه‌ی ارزش‌های والاتر از طریق دورنماهایی که مشتریان خودشان نمی‌توانند به تنهایی کشف کنند یا تغییر و گسترش دهند، فرضیات مشتری را به چالش بکشید. 

توانایی گفت‌وگوی درست با دیگر خطوط شرکت، عامل کلیدی و مهمی است. درست همان اندازه که در مورد فرایند فروش صدق می‌کند، ضروری است مشکلات شرکای داخلی خود و دورنماها و دیدگاه‌های خاصی را که بخش شما قادر به ارائه‌شان است بدانید. به این ترتیب، می‌توانید با عرضه راه‌حل‌های‌تان به آنها کمک کنید. این ویژگی‌هاست که به شما و تیم‌تان جایگاه می‌بخشد. از مهارت و تبحر خود بهره بگیرید تا به دیگران کمک کنید در نقش‌شان ماهرتر شوند و همه برنده باشند.

مدیریت عالی فروش، بر محور نوآوری می‌چرخد، به نحوی که توانایی‌های تأمین‌کنندگان را به موانعی که در برابر مشتری قرار دارد و به خاتمه‌ی فروش مرتبط می‌سازد.

ارسال پیام