کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، عادت‌های عملکرد عالی - برندن برچارد

۳,۰۰۰ تومان

خرید

عادت‌های عملکرد عالی - برندن برچارد

مشخصات

نویسنده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
برندن برچارد (Brendon Burchard) معصومه ولی پور شادن پژواک 0 00:37:12 - 0 از 0 رای 65

توضیحات

عادت‌های عملکرد عالی 

برندن برچارد

عادت‌هایی  برای دستیابی به کارایی فوق‌العاده

افراد دارای عملکرد عالی، با کسانی که تنها به هدفشان می‌رسند، فرق دارند. آنان که تنها به هدف می‌رسند چالش‌های خارجی را شکست داده‌اند، اما اغلب با مشکلات درونی مواجه می‌شوند که سلامتشان را به‌خطر می‌اندازد. آنان که عملکرد عالی دارند، بدون غافل شدن از نیازهای جسمی، ذهنی، و عاطفی به موفقیت دست می‌یابند.

عملکرد عالی، مختص شخصیت یا مهارت‌های خاصی نیست. نتیجه‌ی عادت‌های ویژه و سنجیده است_ عادت‌هایی که همه می‌توانند بیاموزند. این عادت‌ها، تمرین‌های خودکار و تکراری که تلاش کمی نیاز داشته باشند نیستند؛ بلکه به تلاش قابل توجهی نیاز دارند تا توجه دائم به آن‌ها نهادینه شود.

کسانی که عملکرد عالی دارند، برای رفع نیازهای جسمی، ذهنی، و عاطفی خود به انرژی نیز نیاز دارند. آن‌ها با درک «چرایی» کار خود، دلیل موفقیت را متوجه می‌شوند. افراد دارای عملکرد عالی، زمان و انرژی خود را فقط بر چند فعالیت متمرکز می‌کنند و به موفقیت می‌رسند. آنان بر دیگران نیز تاثیر می‌گذارند تا به آن‌ها بپیوندند. در نهایت، با جسورانه مطرح کردن ایده‌های خود و جذب ایده‌های دیگر، از خود شجاعت به‌خرج می‌دهند.

افراد دارای عملکرد عالی، با تعیین هدف، ایجاد انرژی، و تمرکز، به بالاترین سطح بازدهی می‌رسند. هدف‌های آن‌ها واضح و چالش‌برانگیز هستند. آن‌ها با مدیریت استرس، احساسات مثبت، و سبک زندگی سالم، در خود انرژی ایجاد می‌کنند. این افراد تمام تمرکز خود را به هدف‌هایشان اختصاص می‌دهند، حواس‌پرتی‌ها را از خود دور می‌کنند، و در طول روز هرازگاهی به خود استراحت می‌دهند.

افراد دارای عملکرد عالی، آگاهی زیادی از خود دارند، ارزش‌ها، قدرت، و ضعف خود را می‌شناسند. آنان هدف‌هایی چالش‌برانگیز، اما دست یافتنی، برای خود انتخاب می‌کنند تا به عملکردی بهتر دست یابند. و برای رسیدن به این هدف‌ها زمان و برنامه‌ی ویژه‌ای مشخص می‌کنند. همچنین  بر کارهایی تمرکز می‌کنند که نسبت به آن شور و شوق دارند. همچنین با کسانی همکاری می‌کنند که به آن‌ها الهام می‌بخشند یا آن‌ها را برای بهتر عمل کردن به چالش دعوت می‌کنند.

چنین افرادی با شرکت در کارهایی که با اشتیاقشان همسو باشد، به آن‌ها کمک کند تا پیشرفت کنند، و به دیگران خدمت کنند احساس رضایت می‌کنند. در نهایت، بر کاری تمرکز می‌کنند که در راستای هدف‌ها و ارزش‌های آن‌ها است.

شما می توانید بیوگرافی برندن برچارد را با کلیک روی لینک مطالعه کنید. 

ارسال پیام