کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی نمی‌توانی به من آسیب بزنی - دیوید گوگینز

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی نمی‌توانی به من آسیب بزنی - دیوید گوگینز

مشخصات

نویسنده مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
دیوید گوگینز مرجان حسین زاده محسن زرآبادی پور شادن پژواک 0 01:35:37 - 0 از 0 رای 408

توضیحات

نمی‌توانی به من آسیب بزنی 

دیوید گوگینز

به ذهن خود مسلط شوید و با احتمالات مبارزه کنید

آیا می‌دانید چه کسی هستید و قادر به انجام چه کارهایی می‌باشید؟

اکثریت قریب به اتفاق انسان‌ها، حدود 40 درصد از توانایی‌های خود را به کار می‌گیرند، و همچنین دلالیل قانع کننده‌ای را ارائه می‌دهند که نشان می‌دهد استفاده از 60 درصد دیگر، تا حد زیادی مسئله‌ی کنترل ذهن است. 

تعیین هدف به این معنا نیست که بگویید چه چیزی را می‌خواهید، بلکه به معنای ایجاد فضایی است برای این امر که تصمیم بگیرید چگونه می‌خواهید آن را به واقعیت تبدیل کنید.

بسیاری از ما در محاصره‌ی افرادی هستیم که برای‌مان آرزوی آرامش دارند. افرادی که به جای کمک به ما برای مقابله و تلاش بیشتر، دلشان ‌می‌خواهد که جراحات ما را درمان کنند و  از آسیب بیشتر جلوگیری کنند.

 باید خود را در محاصره‌ی افرادی قرار دهیم که چیزی که باید بشنویم را به ما بگویند، نه چیزی که نیاز داریم درک کنیم، اما در عین حال، این کار نباید باعث شود که احساس کنیم در مقابل کار غیرممکنی هستیم.

زندگی درباره تغییر شخصیت افراد است. اصلی‌ترین فردی که باید با او مبارزه کنید، خودتان هستید. با این روش جلو بروید و به زودی چیزی که به نظرتان دست‌نیافتنی بوده است را هر روز در زندگی‌تان انجام خواهید داد.

دیوید گوگینز، یک افسر اسبق نیروی دریایی در این کتاب خاطرات، به تشریح استراتژی‌های مستقلش برای زندگی می‌پردازد. کتاب، درباره‌ی رو‌به‌رویی نویسنده با تمرینات آماده‌سازی نظامی و رقابت در ماراتون استقامت است و تمرینات بی وقفه‌ی او را توصیف می‌کند و همچنین، نگاه جالبی  به خرده فرهنگ‌ها نیز دارد.

 هدف از این کتاب این است که خوانندگان به این نتیجه برسند که خودشان مسئول چیزی هستند که در زندگی دارند. 

پس از خواندن این کتاب، بهانه آوردن را تمام خواهید کرد. بلند خواهید شد و ادامه خواهید داد. تنبلی دیگر در شان شما نخواهد بود. 

ارسال پیام