کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، در آتش - جان اولیری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

در آتش - جان اولیری

مشخصات

گوینده مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
فرزانه فائزی زهرا واشقانی فراهانی جان اولیری شادن پژواک 0 00:24:02 - 0 از 0 رای 32

توضیحات

در آتش

جان اولیری

هفت انتخاب برای آغاز یک زندگی الهامبخش

زندگی موهبت است، نه نفرین. مهم نیست که چه چیزی به دست می‌آورید، به عنوان موهبت به زندگی خود بنگرید.

 شما زندانیِ شرایط نیستید؛ شرایط شما را تعریف نخواهند کرد. شرایط را شما توصیف خواهید کرد. کیفیتِ زندگیِ ما به شرایط بستگی ندارد. هرچیزی ممکن است خوب یا بد باشد. کیفیتِ زندگیِ ما به دیدگاه‌مان بستگی دارد. چه چیزی را برای تمرکز کردن انتخاب می‌کنید؟

برای این که زندگیِ سرشار از انگیزه‏ای داشته باشید، باید هر روز هدفی را انتخاب کنید که شما را فراتر ببرد. باید یاد بگیریم در زندگی‌مان، اهدافی بزرگ‌تر از منافعِ شخصی داشته باشیم. بدونِ هدف، سرگردان خواهید شد. 

همیشه نمی‌توانید آنچه برایتان اتفاق می‌افتد را کنترل کنید، اما می‌توانید واکنشِ خود را کنترل کنید.

شاخصِ شماره یکِ شادی در زندگی، قدردانی است. قدردانی شاخصِ اصلی‌ای است که می‌توانید دریابید هر شخص در زندگی‌اش خوشبخت هست یا نه. اگر به افرادی که همیشه در زندگی‌شان خوشحال هستند فکر کنید، می‌بینید که به احتمالِ خیلی زیادی، آن‌ها به طورِ باورنکردنی‌ای قدردانِ زندگیشان هستند.

جان اولیری در سن 9 سالگی، دچارِ سوختگیِ 100% شد. این مصدومیتِ فاجعه‌بار، 100% منجر به مرگ می‌شود. "جان" زنده نمی‌مانْد. با این وجود، با کمکِ تفکراتِ فوق‌العاده‌ی پدر و مادرش و دیدار با شخصی مشهور، جانِ سالم به در برد. این کتاب باعث می‌شود خواننده‌ی آن به مبارزه‌ی روزانه‌یِ فردی قربانیِ سوختگی، نگاهی عمیق داشته باشد. اُولیری خواننده‌ی کتاب را وادار می‌کند تا دست از وانمود کردن به قربانی بودن بردارد و زندگیِ پیروزمندانه‌ای را شروع کند. 

شما نمی‌توانید فکر کنید که با دور شدن از مشکلات، موفق شدن را انتخاب کرده‌اید، نه شکست را. این کتاب، الهامبخشِ شما برای انجامِ این کار خواهد بود. به خاطر داشته باشید هر انسانِ زنده می‌تواند دنیا را تغییر دهد.

ارسال پیام