کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، نظافتچی - استفانی  لند

۳,۰۰۰ تومان

خرید

نظافتچی - استفانی لند

مشخصات

مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شاهین غفاری استفانی لند شادن پژواک 0 00:48:05 - 0 از 0 رای 33

توضیحات

نظافتچی - استفانی  لند

کار سخت، درآمد پایین، و اراده یک مادر برای بقاء

برای بسیاری از آمریکایی‌ها، این وضعیت، خیالی نیست، بلکه واقعیتی‌ست که در زندگی آن‌ها وجود دارد. اگر خودتان چنین شرایطی را تجربه نکرده باشید، شاید مرز و محدوده این واقعیت، برای شما ناآشنا باشد. شاید آمار و اطلاعاتی در مورد فقر به گوشتان خورده باشد، اما به راستی فقر چه شکل و شمایلی دارد؟

کتاب " نظافتچی" کتابیست به سبک خاطره‌نویسی که روایتگر داستانیست قدرتمند در مورد تجربیات مادری مجرد با درآمد پایین که از دختر خود مراقبت می‌کند و بعنوان یک نظافتچی مشغول است تا در آمریکای امروز، گلیم خود را از آب بیرون بکشد. این کتاب، علاوه بر شرح حال شخصی نویسنده، به شکلی گسترده‌تر به ارائه بینشی در مورد ابعاد اجتماعی، فرهنگی و روانشناختی فقر می‌پردازد.

بعد از اینکه زندگی اِستِفانی، نویسنده این کتاب، در پی بارداری ناخواسته و رابطه سوء‌استفاده‌گرانه در سراشیبی سقوط قرار گرفت، او با دریافت کمک‌های دولتی و کار بعنوان یک نظافتچی، توانست از فقر فرار کند. اما محدودیت‌های این کمک‌ها و درآمد اندک او به این معنا بودند که او همچنان باید در فقر باقی بماند. زندگی اِستِفانی بعنوان یک مادر مجرد و کم درآمد با شغلی سطح پایین، مشکلات مختلفی را برای او در پی داشت اما این زندگی، درس‌های مهمی به او داد و در نهایت، موفقیت را برایش به ارمغان آورد.  

ارسال پیام