کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، نگران نباش و زندگی کن -  دیل کارنگی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

نگران نباش و زندگی کن - دیل کارنگی

مشخصات

نویسنده گوینده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
دیل کارنگی مهیار ستاری زهرا کریمیان شادن پژواک 0 00:25:23 - 0 از 0 رای 41

توضیحات

نگران نباش و زندگی کن -  دیل کارنگی

روش‌های اثبات شده برای غلبه بر نگرانی 

زندگی ما، مخصوصاً در این عصر که دائماً با اخبار احتمال مناقشه‌های جهانی، حملات تروریستی، بیماری‌های کشنده و سایر تبعات عصر مدرن، روبه‌رو بوده و بمباران می‌شویم، کاملا با نگرانی‌ها پر شده است. خبر داشتن از چیزهایی که در اطراف ما یا برای ما پیش می‌آید، کاملا طبیعی است. مسئله این است که باید بیاموزیم تا نگران و  عصبی نباشیم، جوری که گویا راه حلی برای مشکلمان وجود ندارد. چرا که برای بسیاری از مشکلاتی که ما را به دردسر می‌اندازند، راه حلی وجود دارد. 

همه‌ی ما می‌خواهیم راه‌حل نهایی برای متوقف کردن نگرانی را بیابیم، اما حقیقت اینجاست که چیزهای زیادی وجود دارند که می‌توانند نگرانی ما را در کسری از ثانیه برانگیخته کنند.  منفی‌نگری، که دائماً با آن احاطه شده‌ایم، نباید زندگی ما را کنترل کند. با تغییر چشم‌انداز زندگیمان است که می‌توانیم متفاوت، شادتر، مفیدتر و خوشحال‌تر زندگی کنیم. 

در کتاب نگران نباش و زندگی کن، دیل کارنگی تلاش بسیاری کرده تا  تغییراتی را توصیف کند که یک شخص عادی باید برای در پیش گرفتن زندگی صحیح انجام دهد. کارنِگی با زبانی دوستانه و قابل فهم قصد دارد برای ما این پیام را بفرستد که لازم نیست زندگی به همینگونه که هست انجام شود و همیشه، راه بهتر و باکیفیت‌تری برای زندگی کردن وجود دارد.

این کتاب به این نکته اشاره دارد که کشفِ چگونه زندگی کردن، روندی مستمر است. اما این به این معنا نیست که راکد و کسل‌کننده باشد. 

ارسال پیام