کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، سکون؛ کلید موفقیت است- رایان هالیدی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

سکون؛ کلید موفقیت است- رایان هالیدی

مشخصات

نویسنده گوینده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
رایان هالیدی (Ryan Holiday) حامد بیطرفان شاهین غفاری شادن پژواک 0 00:40:27 - 0 از 0 رای 72

توضیحات

سکون؛ کلید موفقیت است- رایان هالیدی

اگر بتوانند آرامش را در درون خود پیدا کنید، حتی اگر محیط پیرامون آن‌ها در جنگ باشد، باز هم می‌توانند فکر کنند و کار کنند و حالشان خوب باشد. کاستن از سرعت امور و مقاومت در مقابل هیجانات آنی، می‌توانند ما را از سخت‌ترین بحران‌ها عبور دهند. در زمان حال زندگی کنید و ورودی‌های زندگی خود را محدود کنید. شادی و رضایت ما در زندگی، در گرو دستیابی به سکون روح است و ما فقط زمانی می‌توانیم واقعا شاد باشیم که علاوه بر ذهن آرام، روح آرامی نیز داشته باشیم.

با رسیدن به سکون، می‌توانیم به جای ضربه خوردن از دنیای پرآشوب اطرافِ خود، کنترل بهتری بر روی تصمیمات و زندگی خود پیدا کنیم.

در دنیای پرمشغله، گیج‌کننده، و توقف‌ناپذیر امروز، بسیار مشکل است که به سکون برسیم. اما سکون، یک سلاح مخفیست. سکون، لحظاتی سرشار از شفافیت ذهن و خلاقیت را برای شما به همراه می‌آورد و به شما کمک می‌کند تا بر خُلقیات خود مسلط شوید و لذت زندگی را دریابید و قدردان آن باشید. 

کتاب "سکون، کلید موفقیت است "، اهمیت سکون و درنگ را به نشان می‌دهد؛ سکونی که ارمغان آن، تفکر شفاف، دوری از عوامل حواس‌پرت‌کن، غلبه بر هیجاناتِ لحظه‌ای و پیدا کردن شادکامی در زندگیست. با تأملی بر دانش و تاریخ و همچنین عادات افراد موفق مانند ورزشکاران، رهبران و موسیقی‌دانان به این نتیجه می‌رسیم که دستیابی به سکون، روشی قدرتمند برای رسیدن به رضایتمندی و موفقیت در زندگیست.

  • 1

(1399/06/21)

سلام فقط قسمت مقدماتی کتاب است الباقی کتاب هر کاری میکنم دانلود نمیشه

(1399/06/20)

he.m

  • 1

ارسال پیام