کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ده قانون طبیعی موفقیت  در مدیریت، زمان و زندگی -  هایروم اسمیت

۳,۰۰۰ تومان

خرید

ده قانون طبیعی موفقیت در مدیریت، زمان و زندگی - هایروم اسمیت

مشخصات

مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
فاطمه آریانا مهیار ستاری شادن پژواک 0 00:42:13 - 0 از 0 رای 63

توضیحات

10 قانون طبیعی موفقیت در مدیریت، زمان و زندگی -  هایروم اسمیت

اگر اهدافی که تعیین ‌کنید که در راستای ارزش‌هایتان نباشند، شاید تا حدّ خوبی آن‌ها را به سرانجام برسانید، اما باز هم شخصاً احساس ناراحتی خواهید داشت، زیرا چیزهایی را که عمیقاً برایشان ارزش قائلید، نادیده گرفته‌اید. به همین ترتیب، اگر لیستی از کارهای روزمره تهیه می‌کنید که بازتابی اهدافتان نیستند، پرکار اما بی‌حاصل خواهید بود.

هرچه کنترل بیشتری روی مهم‌ترین کارهایتان داشته‌ باشید، احساس بهتری به دستاوردهای زندگیتان خواهید داشت و عزت نفس بیشتری در شما ایجاد می‌شود. اهداف مشخص، قابل اندازه‌گیری و واقع‌بینانه، پل میان ارزش‌های حاکم بر شما و فعالیت‌های روزمره‌تان هستند.

برای تغییر نحوه‌ی رفتار فرد، تنها نیاز است عقاید او را تغییر دهید تا زمانی که آن تغییرات به‌وضوح بخشی از علایق شخصی فرد شوند. وقتی که این اتفاق بیفتد، افراد تصمیم‌های بهتری خواهندگرفت و رفتارشان را به دلایل درست تغییر خواهندداد.

رشد شخصی، فرایندِ ارتقای مداومِ کیفیتِ هر چیزی است که در پنجره‌ی عقاید شخصی‌تان موجود می‌باشد. اولین گام برای کسبِ تواناییِ انجامِ این کار، آن است که بپذیرید بعضی از عقاید شما ممکن است نادرست باشند و نیاز به اصلاح داشته‌باشند.

تنها راه دستیابی به آرامش درونی این است که ایده‌آل‌هایی دائمی را در ذهنمان مقرر کنیم و سپس از آن‌ها عدول نکنیم و درعوض پیوسته برای نیل به ارزش‌هایمان فعالیت کنیم.

 

ارسال پیام