کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی ترن‌هوایی کارآفرینی - دارن هاردی

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی ترن‌هوایی کارآفرینی - دارن هاردی

مشخصات

نویسنده گوینده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
دارن هاردی (Darren Hardy) بسام قیدی معصومه ولی پور شادن پژواک 0 01:54:00 - 0 از 0 رای 1083

توضیحات

ترن‌هوایی کارآفرینی - دارِن هاردی

چرا الان وقتش رسیده که سوار ترن‌هوایی شوید

فارغ از برتری، تحصیلات عالی، آموزش‌ها، تجربه‌های قبلی، سرمایه یا ارتباط‌ها، افرادِ متوسطِ جامعه، شانس این موقعیت منحصربفرد را دارند تا در فرصتِ برابرِ جدید، به دسته‌ی میلیونرهای سطحِ بالا ملحق شوند. تنها چیزی که لازم دارید، بلند پروازیِ کافی و تمایل به کمی تلاش کردن است.

دارن هاردی می گوید کسب و کارهای بسیاری به خاطر شفاف نبودن و حمایت نشدن از ریل خارج می‌شوند و شکست می‌خورند. این کتاب به شکست‌ها پایان می‌دهد. پس از مطالعه‌ی این کتاب، شما خواهید دانست که چگونه:

• بسیار مقاوم‌تر باشید_ بدون آسان گرفتن به خود، باید بدانید که از راهِ پیش روی‌تان و از خودتان چه انتظاری داشته باشید. در برابر شکست خوردن، مسائل منفی و شک کردن به خود، مصون باشید.

• برای سفر کاملا آماده باشید_ از فروش گرفته تا رهبری و سودآوری، در دوره‌ی فشرده‌ای، خواهید آموخت که کار را چطور پیش ببرید.

• اعتماد به‌نفس بیشتری خواهید داشت_ همه اول راه می‌ترسند، اما هر کسی شجاعت دوباره از نو شروع کردن را ندارد. در طول مسیر، مقام‌تر شوید و اعتماد به‌نفس بیشتری داشته باشید.

به ترن هوایی کارآفرینی خوش آمدید

«اولین و مهم‌ترین عاملِ ایجادِ یک کسب‌وکار موفق، این است که آن را دوست داشته باشید». در غیر این صورت، وقتی کار سخت شود، شما می‌مانید و کاری معمولی که از انجام آن هراس دارید.

کتاب های مشابه

ارسال پیام