رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، راز – راندا برن

۳,۰۰۰ تومان

خرید

راز – راندا برن

مشخصات

مترجم گوینده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
زهرا واشقانی فراهانی فریبا فصیحی شادن پژواک 0 01:15:00 - 0 از 0 رای 54

توضیحات

راز – راندا برن

 

به طور خلاصه، هر آنچه در زندگیِ ما اتفاق افتاده است و مهمتر از همه، آنچه در زندگیِ ما اتفاق خواهد افتاد، توسط خودِ ما، جذب و فراخوانده می‌شود. این شرحِ طرحِ اصلیِ کتاب، یعنی قانون جذب است.

کتاب راز، فرمولی به ظاهر ساده برای اِعمال قانون جذب در زندگی‌مان ارائه می‌دهد:

"درخواست کن، باور داشته باش، به خواسته‌ات برس"

این روش ساده، قانون جذب را به ابزاری کارآمد برای خوشبختی و موفقیت تبدیل می‌کند. "درخواست کنید" به معنای گفتن خواسته‌مان به کائنات می‌باشد. "باورداشتن" به این معنی است که باید اعتماد به نفس داشته باشید تا کائنات خواسته‌تان را برآورده کند، و "رسیدن به خواسته" نیز به آن معنی است که باید آماده باشید تا خواسته‌ی خود را هنگامی که تحقق یافت، بپذیرید و شکرگذاری مناسب را به جا آورید تا اطمینان حاصل کنید که انرژیِ مثبت در جهان ادامه خواهد یافت. مشارکت‌کنندگان مختلف رویکرد سه‌گانه‌ی خاص خود را دارند.

افکارِ ما نوعی قدرتِ مغناطیسی دارند و مغزمان توانایی انتشارِ فرکانس‌های مثبت یا منفی دارد. کائنات- افکارمان را جذب می‌کند و توسط آنها به ما نعمت (یا مصیبت، درصورت منفی بودن افکار) می‌دهد.

قانون جذب می‌تواند هر آنچه را که می‌خواهید، مانند سلامتی، ثروت و خوشبختی، برایتان فراهم کند. شما می‌توانید هرکاری بخواهید انجام دهید، هرکسی که بخواهید باشید و هرآنچه را بخواهید، داشته باشید. مهم نیست این خواسته‌ها چقدر زیاد باشند- می توانید همه‌شان را داشته باشید.

ارسال پیام