رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ماوراء طبیعی شدن - دکتر جو دیسپنزا

۳,۰۰۰ تومان

خرید

ماوراء طبیعی شدن - دکتر جو دیسپنزا

مشخصات

گوینده مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
فرزانه فائزی فاطمه آراوند شادن پژواک 0 01:11:00 - 0 از 0 رای 82

توضیحات

ماوراء طبیعی شدن - دکتر جو دیسپِنزا

چگونه افراد عادی کارهای غیرعادی انجام می‌دهند

زندگی جدید امکان‌پذیر است، زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.

دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب ماوراء طبیعی شدن درک ما از جهان و مهمتر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می‌کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می‌دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می‌شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل‌های نامتناهی است. 

دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیشتر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می‌کنیم می‌توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیشتری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می‌شود. در فرکانسهای بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچکس و هیچ‌ چیز در هیچ زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می‌کنیم.

 

هرچه امواج مغزی کندتر می‌شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می‌شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش‌تر فعال می‌شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می‌شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می‌کنیم. این فرکانس ما را بالا می‌برد که می‌توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می‌توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است. آینده و گذشته‌ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می‌کنیم. بنابراین، ما از هیچ چیز به همه چیز، همه کس، همه جا و همه زمان تبدیل می‌شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می‌توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم. 

 

دکتر دیسپِنزا  در این کتاب مطالعات جدید و جالبی را  در مورد بدن انسان و مکاشفات متعالی را به اشتراک می‌گذارد. با پیروی از روش‌های او، می‌توانیم به این بعد دسترسی پیدا کنیم و مسیر زندگی خود را تغییر دهیم.

کتاب های مشابه

ارسال پیام