کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

مشخصات

مترجم ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
آرش صدر شادن پژواک 0 00:52:49 - 0 از 0 رای 416

توضیحات

 بیندیشید و ثروتمند شوید

موفقیت برای افرادی است که دارای ذهنیت موفق هستند و شکست برای افرادی اتفاق می‌افتد که ذهنیت شکست را به اختیار بر می‌گزینند. تبدیل ذهنیت شکست به ذهنیت موفق، زمانی اتفاق می‌افتد که قبل از اینکه به ثروت و فراوانی برسیم، ذهن‌مان را با کمک اشتیاق شدید به یک آهن‌ربا  تبدیل کنیم. همچنین با به دست آوردن ذهنیت مالی و بهره‌جویی از این اشتیاق شدید با برنامه‌ریزی‌های منظم، ثروت را به دست آوریم. 

این کتاب برای افرادی مفید است که به دنبال یادگیری این هنر به منظور اعمال تغییرات اساسی در ذهنشان می‌باشد. کتاب "بیاندیشید و ثروتمند شوید"، بدون شک بهترین و سرشناس‌ترین کتاب موجود در کل تاریخ می‌باشد که توسط ناپلئون هیل در سال 1937 منتشر شد و 15 میلیون نسخه از آن به فروش رسید. 

فرضیۀ‌ی به کار رفته در این کتاب که بسیار ساده می‌باشد؛ ثروتمند شدن، نیازمند داشتن نوعی ذهنیت است. اگر بخواهیم ثروتمند شویم ابتدا باید به ذهنیتی که ناپلئون آن را ذهنیت مالی می‌نامد، دست یابیم. او می‌گوید که ما باید خود را عیناً ثروتمند فرض کنیم. لفظ ثروتمند بودن می‌تواند معانی مختلفی از جمله ثروت از لحاظ مالی، احساس خوشحالی و خوشبختی ، رابطه‌های سالم، موفقیت در کسب و کار و سلامتی و ... را دارا باشد.

این کتاب راهکارهایی را برای دست‌یابی به مفاهیم و اصول ذکر شده، ارائه می‌دهد وبه ما راه‌های رسیدن به ذهنیت مالی را نشان خواهد داد و اینکه چگونه خود را ثروتمند تصور کرده و برای رسیدن به آن ثروت از عهدۀ کنترل و هدایت افکارِ خود برآییم. 

ارسال پیام