کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه اصول رفتار صحیح با مردم - لی برمن و جرمی بِرنارد

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه اصول رفتار صحیح با مردم - لی برمن و جرمی بِرنارد

مشخصات

ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 15 00:53:35 - 0 از 2 رای 1389

توضیحات

اصول رفتار صحیح با مردم - لی بِرمَن و جِرِمی بِرنارد

قدرت خارق‌العاده نزاکت در کار و زندگی

کتاب "اصول رفتار صحیح با مردم "، راهنمای معاشرت دنیای امروز است که با نگاهی عمیق به نزاکت، توسط دبیران امور اجتماعی کاخ سفید، خانم لی بِرمَن و جِرِمی بِرنارد؛ دبیران دوران ریاست‌جمهوری بوش و اوباما نوشته شده است. کتاب حاضر،  یک منبع اطلاعاتی صادق و آگاه برای کسانی است که مایل به بهبود خود، به خصوص در محل کار هستند.

یکی از شیوه‌های رفتار صحیح با دیگران، این است که با احترام و نزاکت، قادر و مایل به مدیریت سخت‌ترین تعارضات باشیم. در این حالت، فقط مواظب عدم بروز تعارضات بودن کافی نیست و نیاز به فضیلت و دیپلماسی دارد. اگر مشکلات، ناشی از جملات خصمانه یا تهاجمی و پا را از حد فراتر گذاشتن باشد، هیچ راهی برای حل این تعارضات وجود نخواهد داشت.

صادق بودن در هر شرایطی، هر فردی را مُعتمد بار می‌آورد و می‌تواند او را به فردی تبدیل کند که همه می‌خواهند در کنارش  باشند. این معتمد بودن، باعث اعتماد بیشتر، اقتدار بیشتر و دلیل بیشتری برای تشویق به رفتارِ مودبانه و از روی توجه با دیگران است. با ایجاد چرخه‌ای بین صداقت و معتمد بودن و رفتار با نزاکت برای عرضه داشتن این موارد، جوّی محترمانه و جذاب ایجاد خواهد شد. 

بهترین راه برای مدیریت نزاکت و جذابیت مجازی، حفظ حُسن‌نیت و توجه به دیگران است.

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

 

  • 1

(1399/01/15)

بابا چرا لود نمیشه مینویسه فایل موجود نیست

  • 1

ارسال پیام