کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی آتش و خشم  - مایکل ولف

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی آتش و خشم - مایکل ولف

مشخصات

ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 25 01:01:51 - 0 از 2 رای 1010

توضیحات

آتش و خشم  - مایکل ولف

درون کاخ سفید ترامپ

  

کتاب آتش و خشم نوشته  مایکل وُلف حوادث و افرادی را پوشش می‌دهد که از 2016 تا 200 روز اول ریاست جمهوری، دور و بر ترامپ بوده‌اند. همچنین گفتگوهای وُلف با رئیس جمهور و نیز افرادی که اطراف او بوده‌اند را نشان می‌دهد. 

این کتاب از دید نزدیک‌ترین دستیاران و اعضاء خانواده ترامپ و با درک مشترکی که بین همه آنها وجود دارد شروع می‌شود: ترامپ در انتخابات خواهد باخت و همه به آن چه که می‌خواهند می‌رسند. اما وقتی ترامپ رئیس جمهور می‌شود، همه چیز تغییر می‌کند. کاخ سفیدِ ترامپ خیلی زود تبدیل به محل کشمکش قدرت می‌شود. مسئله این نیست که چه کسی ترامپ را کنترل خواهد کرد، چون او غیرقابل کنترل است، بلکه این است که چه کسی حرف آخر را بزند.

حلقه درونی انتخاباتی ترامپ کاملا باور داشتند که او رئیس جمهور نخواهد شد. برای آنها، برنده شدن ترامپ به معنای نقش بر آب شدن تمام نقشه‌هایی بود که به دقت برای خودشان کشیده بودند. وقتی بالاخره روز انتخابات به پایان رسید و ترامپ به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد، هرج و مرجی ناخوشایند ایجاد شد. کسانی که کل عمرشان را صرف پس زدن ترامپ کرده بودند، اکنون می‌دیدند که باید در رابطه خود با او تجدید نظر کنند. چون او توانسته بود معجزه غیرقابل باور رئیس جمهور شدن را محقق کند، اما آیا می‌توانست از عهده مسئولیت‌های این شغل نیز بربیاید؟

 تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

ارسال پیام