رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی تغییر زندگی با جادوی مرتب‌سازی - ماری کوندو

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی تغییر زندگی با جادوی مرتب‌سازی - ماری کوندو

مشخصات

ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 5 00:23:37 - 0 از 0 رای 691

توضیحات

تغییر زندگی با جادوی مرتب‌سازی - ماری کوندو

هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم

 

 

کتاب تغییر زندگی با جادوی مرتب‌سازی، ویژگی مشخصه روش کُون‌ماری را نشان می‌دهد که استاد مرتب‌سازی، یعنی خانم ماری کُوندو آن را ابداع کرده و در آن اشاره می‌کند که مرتب‌سازی، هرچند به معنی تمیز کردن منزل است، اما در عین حال، راهی برای تصمیم‌گیری بهتر، قوی‌تر زندگی کردن و رسیدن به آرزوها نیز هست.

ماری کُوندو، متخصص ساماندهی ژاپنی است که استراتژی کُون‌ماری (KonMari) را بنا گذاشت. بر اساس این استراتژی، همه وسایل‌ خود را جمع کرده و فقط آن‌هایی را نگاه می‌دارید که باعث "خوشحالی" شما هستند. تکنیک کُوندو فراتر از "شیوه های تمیزکاری" معمول بوده و روش زندگی‌ای را ارائه می‌کند که در آن، برخلاف زندگی امروزی که افراد زیاد خرید می‌کنند، فرد باید فقط برای اشیاء و وسایل نیروبخش و دربردارنده‌ی خوشی واقعی ارزش قائل شود.

برای پاکسازی فضای زندگی‌تان باید بسیار دقیق و قاطع عمل کنید: کافی است  تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را باید  نگه دارید و چه چیزهایی را خیر، و یا به عبارت دیگر چیزهایی را که شما را خوشحال نمی‌کنند دور بیاندازید. با این وجود، انجام این کار نیازمند کنکاشی عمیق است تا سبک زندگی مد نظرتان را بیابید. گسترش این فضا به خود شما بستگی دارد و در زندگی مطلوب آینده‌تان، بازتاب خواهد یافت.

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

ارسال پیام