کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی خودت را انتخاب کن - جیمز آلتوچر

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی خودت را انتخاب کن - جیمز آلتوچر

مشخصات

ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 19 9:05:29 - 0 از 1 رای 1302

توضیحات

خودت را انتخاب کن - جیمز آلتوچر

شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن

دنیا در حال تغییر است. بازارهای اقتصادی به هم ریخته‌اند، مشاغل ناپدید شده‌اند. صنایع دچار اختلال شده‌اند و درست در مقابل چشمان ما دارند از نو ساخته می‌شوند. هر آن چیزی که به بهانه "امنیت" در جستجوی آن بودیم، هر چیزی که فکر می‌کردیم "ایمن" است، دیگر اینگونه نیست: نه تحصیلات دانشگاهی، نه وضعیت استخدام، نه بازنشستگی و نه دولت. همه چیز در حال فروپاشی است. هر بخشی از جامعه را که در نظر بگیرید، قشر عوام در حال از دست دادن موقعیت خود هستند. دیگر کسی را پیدا نمی‌کنید که بدنبال استخدام شما، یا سرمایه‌گذاری در شرکتتان، قرارداد بستن با شما یا انتخاب شما باشد. اکنون زمانش فرا رسیده تا مهمترین تصمیم را در زندگی خود بگیرد و خودتان را انتخاب کنید. 

با ظهور ابزارها و نیروهای اقتصادی افراد توانسته‌اند بدون هیچ‌گونه "کمکی" دست به هنرآفرینی، کسب درآمدهای میلیون دلاری و تغییر جهان بزنند. از خاکستر و بقایای سیستم ورشکسته اقتصادی، فرصت‌های جدیدی در حال پدیدار شدن است تا موفقیت درونی واقعی (شادی و سلامت شخصی) و نیز موفقیت بیرونی (کار رضایت‌بخش و ثروت) را تولید نماید. 

روزگار و دوران شرکت‌های عظیم که از آغاز تا پایان مراقب ما باشند به سر آمده است. این بدان معنی است که ما می‌توانیم آن زندگی که برای خودمان می‌خواهیم را انتخاب کنیم؛ و چطور می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟ به این صورت که در همین لحظه حداکثر توان خود را به کار ببریم. همین حالا. همین حالا است که باید جسور باشید. 

این کتاب به شما یاد می‌دهد که دقیقا همین کار را بکنید. جیمز آلتوچِر، به عنوان نویسنده، سرمایه‌گذار و کارآفرین، با گردهم آوردن انواع و اقسام مطالعات موردی، مصاحبه‌ها و نمونه‌ها که از جمله ماجرای متاثرکننده و در عین حال الهام‌بخش ِخودش را هم شامل می‌شود، مسیر شخصی شما را به سوی ساخت جهانی روشن و جدید، از دل بقایای ِدنیای قدیم نمایش می‌دهد.  

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

کتاب های مشابه

  • 1

(1398/09/28)

سلام اسم مترجم رو نمی نویسید؟

  • 1

ارسال پیام