کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی تختخوابت را مرتب کن -  ویلیام مک ‌ریون

۴,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی تختخوابت را مرتب کن - ویلیام مک ‌ریون

مشخصات

گوینده مترجم نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
محسن زرآبادی پور محمد جواد نعمتی ویلیام مک ریون شادن پژواک 12 01:51:20 - 0 از 0 رای 1862

توضیحات

تختخوابت را مرتب کن 

ویلیام مک‌ ریون

چیزهای کوچکی که می‌توانند زندگی شما و شاید حتی دنیا را متحول کنند

ویلیام مک ریون، آدمیرال بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده، تمام موفقیت خود را مدیون یک عادت کوچک صبحگاهی می داند: "مرتب کردن تختخواب خود". اگر هر روز صبح تخت خود را مرتب کنید، یعنی اولین وظیفه روزانه را به صورت کامل انجام دادید. کاری بی نهایت کوچک که شما را برای انجام دادن سایر کارها و وظایف تشویق خواهد کرد.

در فرهنگ ایرانی هم مداومت داشتن در کار و انجام هر بار یک کار ولی به صورت مستمر در قالب داستان و شعر و حکایت از عوامل اصلی کامیابی در زندگی شمرده شده است.  

ویلیام مک‌ریون در کتاب صوتی 1 ساعت و 50 دقیقه ای "تختخوابت را مرتب کن"، به توضیح 10درس می پردازد که در زمان آموزش خود در نیروی دریایی فرا‌گرفته است. او هر یک از این آموخته ها را در قسمت های مختلف زندگی خود به کار برد تا تبدیل به یکی از پر افتخارترین نظامیان کشورش شد.

بسیار خوب است اگر هر کدام از ما هم همانند مک ریون با دقت بیشتری به وقایع و انسان های اطرافمان نگاه کنیم تا از آنها درس بگیریم، زیرا همه انسان ها می توانند معلم ما باشند. مک ریون در قسمتهای مختلف کتاب خود، به افرادی اشاره داشته است که نظم، تلاش، ممارست، افتخار و شجاعتشان را در پشت سر گذاشتن چالش های مقابلش، سرلوحه خود قرار داده است. 

بنا به اعتقاد او، مهم نیست زن هستید یا مرد. مذهب و قومیت شما مهم نیست. تفکرات ذهنی یا موقعیت اجتماعی شما اهمیتی ندارد. همه با مشکلات مشابهی روبرو هستیم و در این مسیر، درس‌هایی وجود دارد که به  پیروزی در کشمکش‌ها و پیشرفت در متحول کردن خود و جهان پیرامون‌ ما کمک می‌کند، و کاربردشان برای همه یکی است.

 

ارسال پیام