رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه صوتی تختخوابت را مرتب کن -  ویلیام مک‌رِیوِن

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه صوتی تختخوابت را مرتب کن - ویلیام مک‌رِیوِن

مشخصات

ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 12 01:51:20 - 0 از 0 رای 673

توضیحات

تختخوابت را مرتب کن -  ویلیام مک‌رِیوِن

چیزهای کوچکی که می‌توانند زندگی شما و شاید حتی دنیا را متحول کنند

 

اگر هر روز صبح تخت خود را مرتب کنید، یعنی اولین وظیفه روزانه را به صورت کامل انجام دادید. این کار به شما نوعی حس غرور می‌دهد و شما را تشویق می‌کند کارها و وظایف بعدی را پشت سر هم، درست و کامل انجام دهید. در انتهای روز، همین یک کارِ انجام شده، به چندین کار کامل شده تبدیل می‌شود. مرتب کردن تخت، تاکیدی است بر این حقیقت که کارهای کوچک در زندگی اهمیت دارند. اگر نتوانید کارهای کوچک را درست انجام دهید، هرگز نمی‌توانید کارهای بزرگ را درست انجام دهید. 

«چیزی که اینجا آغاز می‌شود، دنیا را متحول می‌کند». بر اساس تحقیقات، هر فرد معمولی در طول کل زندگی‌اش با بیش از ده هزار نفر روبرو می‌شود اگر هر یک از شما، زندگی فقط ده نفر را تغییر دهد، و هر یک از آن ده نفر هم زندگی ده نفر دیگر را تغییر دهند، با گذشت فقط پنج نسل، یعنی 125 سال، زندگی 800 میلیون نفر تغییر می‌کند.

کتاب حاضر، حاصل تلاش مک‌رِیوِن برای توضیح ده درسی است که در زمان آموزش خود در نیروی دریایی فرا‌گرفته است. همچنین او نحوه بهره‌گیری خود از این درس‌ها در مسیر  تبدیل شدن به انسانی که اکنون هست را شرح داده و برای اشاره به افرادی که با نظم، تلاش، ممارست، افتخار و شجاعت خود الهام بخش او بوده‌اند، به وقایع و داستان های کوتاه ارجاع می‌دهد. شما نیز می‌توانید سوای از جایگاه خود، برای پشت سر گذاشتنِ چالشهای زندگی، این درس‌ها را به کار ببندید.

مهم نیست زن هستید یا مرد. مذهب و قومیت شما مهم نیست. تفکرات ذهنی یا موقعیت اجتماعی شما اهمیتی ندارد. همه ما مشکلات مشابهی داریم و در این مسیر، درس‌هایی وجود دارد که به  پیروزی در کشمکش‌ها و پیشرفت در متحول کردن خود و جهان پیرامون‌ ما کمک می‌کند، و کاربردشان برای همه یکی است. 

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

ارسال پیام