رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری-روز سوم -آنتونی رابینز

۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری-روز سوم -آنتونی رابینز

مشخصات

ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
شادن پژواک 9 02:01:35 - 0 از 0 رای 742

توضیحات

تسلط بر تاثیرگذاری- روز سوم – آنتونی رابینز

تفاوت بین موفقیت و شکست

 

تفاوت اصلی بین موفقیت و شکست، خوشحالی و افسردگی چیست؟ تفاوت بین افرادی که فقر و رنج را تجربه می‌کنند و افرادی که ثروت واقعی دارند چیست؟ چرا بعضی‌ها تمام دلایل برای خوشحالی را دارند ولی باز هم افسرده و ناراحت هستند؟ از طرف دیگر افرادی که یک عالمه دلیل برای ناراحت بودن دارند, ولی یک زندگی شاد و لذت‌بخش دارند. تفاوت بین رفتار و عواطف انسان چیست؟ پاسخش؛ باور‌های افراد می‌باشد. 

باور‌های ما تعیین می‌کند که چطور رفتار کنیم و چگونه نسبت به مسائل عکس العمل نشان دهیم. باور‌های ما در مورد خودمان و اینکه چه توانایی داریم و چه کار می‌توانیم انجام دهیم؛ روی آینده ما تاثیر مستقم دارند.

وضعیت زندگیِ‌ شما بستگی به حالت ذهن‌تان دارد و باید مغز‌تان را تحریک کنید تا بتوانید همیشه در جهتی که می‌خواهید بروید؛ حرکت کنید و در اوج قرار بگیرد.

دلیل موفقیت افراد فقط این نیست که باهوش‌تر و یا بهتر هستند بلکه افراد موفق دلایل بیشتری برای رسیدن به موفقیت دارند و از خودشان انتظار زیادی داشته و حس اضطرار بیشتری دارند که همه‌ی اینها از تعیین هد‌ف‌های قوی سرچشمه می‌گیرد و باور اینکه می‌توانند به اهداف‌شان برسند و دلایل کافی برای رسیدن به اهداف‌شان دارند.

 

 

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول - آنتونی رابینز

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم - آنتونی رابینز

ویدیو معرفی دوره تسلط بر تاثیر گذاری-آنتونی رابینز

 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

محصولات مشابه

ارسال پیام