رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی قضاوت‌زدایی – گابریل برن استین

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی قضاوت‌زدایی – گابریل برن استین

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) شادن پژواک 8 06:43:37 - 5 از 1 رای 4069

توضیحات

کتاب صوتی قضاوت‌زدایی – گابریل برن استین

شناخت باورهایی که شما را از زندگی خوب بازمی‌ دارند

قضاوت یعنی؛ جداشدن از عشق. همان لحظه ای که خود را سوای از دیگری می بینیم، به دام نظامِ باور اشتباهی گرفتار می شویم که با ماهیت راستین ما یعنی همان عشق بیگانه است. همه ما در عمق وجود خود موجوداتی دوست داشتنی، مهربان و مشفقیم. در کتاب حاضر برای اشاره به این حالت از حقیقت، از کلمه عشق استفاده می کنم. جدایی از عشق دلیل رخ دادن همه نوع مشکل از قلدری در زمین بازی گرفته تا نژادپرستی نظام مند، رهبران جهانی بیگانه هراس و حتی تروریسم است. ما در زمانه نفاق برانگیزی زندگی می کنیم که جدایی بدل به هنجار آن شده است. در زمانه ای که وقتی حس می کنیم کسی به ما حمله می‌کند ما نیز متقابلا به وی حمله می بریم.

قضاوت پاسخی از سر اعتیاد به ضربه روحیِ عمیق درونی است. اولین ضربه روحی که ما خوردیم جدایی از عشق است. از منظر معنوی، انتخاب ترس و جدایی به جای عشق، ما را از حقیقت مان جدا می سازد. در چنین حالتی از جدایی، ما تکه تکه می شویم و ارتباط خود را با درونمان از دست می دهیم. در چنین حالت عدم وجود ارتباط است که ناخودآگاه به درون خود پشت می کنیم. احساس گناه و ناراحتی سراسر جودمان را فرامی گیرد، زیرا در اعماق می دانیم که به عشق پشت کرده ایم. اما گناه خود را به تمامی متوجه نمی شویم، بنابراین هرآنچه می توانیم را برای اجتناب از چنین احساسی انجام می دهیم. اینگونه است که چرخه قضاوت، الگویی اعتیادآور می شود. 

 ماهیت واقعی ما عشق است. اما یک جایی در زندگی، رویداد بیرونی ای رخ داده و موجب جدایی ما از ماهیت راستین مان می شود. جدایی از عشق، احساس خاص بودن یا عدم کفایت را در ما خلق می کند که ما را به سوی تنهایی و در نتیجه ترس سوق می دهد. ما می خواهیم از خود در برابر ترس یاد شده حفاظت کنیم، به همین خاطر ترس خود را در قالب قضاوت بیرون می ریزیم. 

برای آغازسفر شفایابی از قضاوت ورزی و بازیابی عشق، بایستی قبول کنیم همه ما با مشکل یکسانی مواجهیم و راه حلی که پیش پایمان قرار دارد هم یکی است. مشکل ما جدا شدنمان از عشق و راه حل آن بازگشت به عشق است. 

اگر می خواهید عادت قضاوت را تغییر دهید بایستی کل سیستم باورهایتان را عوض کنید. هدف ما آنست که راهمان را به مبدا اصلی خود، یعنی عشق، پیدا کنیم. 

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

نویسنده :

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein)

 

گابریل برن استین (Gabrielle Bernstein) متولد 1 نوامبر 1979 در ایالات متحده می باشد. او سخنران انگیزشی آمریکایی، مربی زندگی و نویسنده است. برن استین به طور عمده از متن «دوره ای در معجزات» تعلیم می دهد.  او یک برنامه کاربردی عملی از اصول دوره ای که بر خودکفایی، بخشش و یک رویکرد جامع برای معنویت تأکید می کند، تعلیم می دهد. در سال 2009، برن استین در "نیویورک تایمز" به عنوان "گورو" برای نسل بعدی معرفی شد. 

 

 در سال 2008،گابریل برن استین تاسیس یک شبکه اجتماعی و مربیگری وب سایت برای زنان را تاسیس کرد. برن استین چهار کتاب نوشته است و برن استین نیز به عنوان یک روابط عمومی کارآفرین کار می کرد و شرکت ارتباطات SparkPlug ارتباطات را به عنوان مشارکت و همچنین ایجاد شبکه ی کارآفرینی زنان، یک سازمان غیر انتفاعی که کارآفرینان زن را متصل می کرد، تاسیس کرد. 

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای گابریل برن استین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین گابریل برن استین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام