رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی زندگی‌تان را دوست داشته باشید – ویکتوریا اوستین

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی زندگی‌تان را دوست داشته باشید – ویکتوریا اوستین

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) شادن پژواک 12 07:41:17 - 0.15625 از 6 رای 3350

توضیحات

کتاب صوتی زندگی‌تان را دوست داشته باشید – ویکتوریا اوستین

زندگی شاد، تندرست و تمام و کمال

 

 ویکتوریا اوستین این کتاب را به این امید نوشت که به شما کمک کند در زندگی به گنج¬ها، هدایا و توانایی¬هایی را که درون شما قرار داده شده و فقط باید آشکار شوند را کشف کنید. 

در این کتاب برخی حقایق بنیادین را مطرح می¬شود که به شما کمک خواهند کرد عمق این گنج¬های ارزشمندی که در وجودتان است دریابید.

اما معنای اینکه «زندگی¬تان را دوست داشته باشید» چیست؟ وقتی بیشتر افراد به گرگ و میش زندگی‌شان می¬رسند، می¬گویند که مسئله داشتن خانۀ بزرگ¬تر و کار بهتر نیست، مهم نیست چه ماشینی سوار می¬شوی یا چه لباسی می¬پوشی. بلکه می¬گویند مهم سرمایه¬گذاری در وجود خود و در روابط با دیگران است.

دوست داشتن زندگی یعنی دوست داشته باشید تغییر ایجاد کنید، چیزهای قدیمی و عادت¬های ناسالم را رها کنید تا بتوانید به بهترین خویشتن خود تبدیل شوید. چشم¬انداز و درک درستی از ارزشِ کسی که هستید و چیزی که دارید به دست آورید.

یعنی یاد بگیرید دیگران را دوست داشته باشید و یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید تا بتوانید از روابطتان چیز بیشتری به دست بیاورید. هدایایی که خداوند به شما داده است بشناسید و بهترین استفاده را از آنها بکنید.

در نهایت، دوست داشتن زندگی یعنی کشف عظمت درونی¬تان و تاثیری که شما بر دنیای پیرامون خود دارید. وقتی به گنجینه¬های درونی¬تان دست پیدا کنید، خودتان از تاثیری که پیدا می¬کنید، متعجب و شگفت¬زده خواهید شد.

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

 

 

 

نویسنده :

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

 

ویکتوریا اوستین متولد 28 مارس سال 1961 شهر هانتسویل ایالت آلاباما می باشد، او کشیش کلیسای لیکوود در هوستون  تگزاس و با جول اوستین در سال 1987 ازدواج کرده است.

ویکتوریا اوستین در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال زندگی می کرد، جایی که پدرش، دونالد ایولوف، ریاضیدان جنرال الکتریک، عضو گروه طراحی موشکی بود. در سال 1963، در سن دو سالگی، اوستین با خانواده اش به هوستون، تگزاس رفت و پدرش موقعیت جدیدی را با اداره ملی هوا و فضا (ناسا) به عهده گرفت. او در حومه ی جنوبی هوستون، نزدیک مرکز مأموریت فضایی (که در حال حاضر به عنوان مرکز فضایی جانسون شناخته می شود) بزرگ شده است.

ویکتوریا اوستین در دانشگاه هیستون تحصیل کرد جایی که او در زمینه روانشناسی در حال کار و در تجارت جواهرات مادرش مشغول به کار بود. در حالی که در فروشگاه طلا و جواهر کار می کرد.

فعالیت های جاری

اوستین در سال 2003 وزارت زنان کلیسای لیکوود را تأسیس کرد، جایی که او در حال حاضر به عنوان یک کشیش مشغول به کار است. بخشی از خدمات خود را می توان در یک برنامه پخش یک ساعته در شبکه تلویزیونی Daystar و از طریق اینترنت فعال مشاهده کرد.

انتشار کتاب

کتاب های ویکتوریا در لیست شماره 2 در فهرست پرفروشهای نیویورک تایمز . با چاپ 750،000 نسخه، چاپ اول  و یکی از بزرگترین نویسندگان آمریکایی در سال 2008 بود.  

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای ویکتوریا اوستین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین ویکتوریا اوستین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام