رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی قدرت من هستم - جول اوستین

۱۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی قدرت من هستم - جول اوستین

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
جول اوستین (Joel Scott Osteen) شادن پژواک 19 08:30:40 - 0.5013428 از 68 رای 572271

توضیحات

کتاب صوتی قدرت من هستم - جول اوستین

 

 چه مدل «من هستم»‌ هایی بر زبان شما جاری می‌شود؟ «من پیروز هستم. من خوش‌بخت هستم. من با استعدادم. من گلچین شده‌ام». 

 

زمانی که «من هستم»‌ های درست را می‌گویید، خدا و خوبی را به سوی خودتان دعوت می‌کنید. شاید اگر فقط «من هستم‌« ها را تغییر می‌دادید، رشد کرده و وارد مرحله‌ی جدیدی می‌شدید.

 

واژه‌ها دارای قدرت خلاقانه‌ای هستند. واژه‌ها می‌توانند خیلی کمک کنند، درست مثل برق، که اگر به شکل درست مورد استفاده قرار بگیرد، چراغ‌ها را روشن می‌کند، کولر را راه می‌اندازد و خیلی از چیز‌های خوب دیگر را. 

 

اما اگر از برق درست استفاده نکنیم، می‌تواند خیلی خطرناک شود. می‌تواند به شما آسیب رسانده و حتی موجب مرگ شود. درست مثل واژه‌ها. 

«زندگی و مرگ در قدرت زبان ما است». به عهده‌ی خود شما است که انتخاب کنید بین «من» و «هستم» چه چیزی قرار می‌گیرد.

 

 پیشنهاد من برای شما این است که هرگز مطالب منفی راجع به خودتان نگویید. بسیاری از ما هرگز نمی‌رویم پیش یک نفر دیگر تا از او انتقاد کنیم، حداقل جلوی چشمش و رودررو این کار را نمی‌کنیم، با این وجود هیچ مشکلی با انتقاد از خودمان نداریم. «من خیلی کندذهن هستم.

 

من زشت هستم. من خیلی نامرتب هستم». این کار آینده‌ی شما را تباه می‌کند. یک لطفی به خودتان بکنید و دیگر از این حرف‌ها نزنید. ما همین حالا هم به اندازه‌ی کافی مشکل در زندگی داریم، دیگر خودتان به مانعی در برابر خودتان تبدیل نشوید. 

 

کتاب الکترونیک قدرت من هستم - قدرت من هستم

ویدئو قدرت من هستم - جول اوستین

مجموعه ویدئو های جول اوستین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

        

نویسنده :

جول اوستین (Joel Scott Osteen)

جول اوستین (Joel Scott Osteen)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


جول اوستین

 

جوئل اسکات اوستین (Joel Scott Osteen)  متولد 5 مارس 1963 یک آمریکایی است که در هوستون تگزاس مستقر است. بیش از 7 میلیون بیننده در هفته و بیش از 20 میلیون نفر در بیش از 100 کشور، سخنرانی های تلویزیونی Osteen دیده می شوند. اوستین هفت کتاب پرفروش نیویورک تایمز از بهترین فروشندگان را نوشته است.

 

زندگی زودهنگام و خانواده

اوستین در هوستون، تگزاس متولد شد و یکی از شش فرزند جان استینس و دولورس (Dodie) Pilgrim است. پدر او، کشیش سابق باپتیست جنوبی، کلیسای لیکودو را تأسیس کرد که استاد فعلی ارشد در پشت یک فروشگاه غذای قدیمی است.او در دبیرستان Humble، دبیرستان عمومی در شهر Humble، تگزاس، که در سال 1981 فارغ التحصیل شد، تحصیل ادامه و به دنبال آن دانشگاه Oral Roberts در تالسا، اوکلاهما، جایی که او ارتباطات رادیویی و تلویزیونی را مورد مطالعه قرار داد، اما فارغ التحصیل نشده و مدرک را از مدرسه الوهیت دریافت نکرده است.در سال 1982، او به هوستون بازگشت و برنامه تلویزیونی لیکودو را تأسیس کرد، جایی که او سخنرانی های تلویزیونی پدرش را برای 17 سال تا ژانویه 1999، زمانی که پدرش به طور غیر منتظره از یک حمله قلبی جان داد، تولید کرد.

 

حرفه

پدر جول او را تشویق کرد تا سالها سخنرانی کند اما او را ترغیب به کار در پشت صحنه تا 17 ژانویه 1999، زمانی که پیشنهاد پدرش را پذیرفت و اولین سخنرانی خود را اجرا کرد. جان اوستین شش روز بعد از یک حمله قلبی جان خود را از دست داد. دو هفته بعد از مرگ پدرش، جول به طور منظم موظف شد و بعد از آن در سال 3 اکتبر 1999 به عنوان کشیش جدید ارشد کلیسای لیکوود در اکتبر شد.از آن زمان، حضور لیکوود از 5،000 تا 43،000 افزایش یافته است.

خدمات کلیسای لیکوود در بیش از 100 کشور دیده می شود.اوستین توسط باربارا والترز به عنوان یکی از 10 شخصیت جذاب او در سال 2006 انتخاب شد.کاندیدای سابق ریاست جمهوری جان مک کین، اوستین را به عنوان نویسنده الهام بخش مورد علاقه اش توصیف کرده است.خانواده اوستن در روز رستاخیز صبحانه میزبان توسط رئیس جمهور باراک اوباما در کاخ سفید در سال 2010 حضور داشتند.

 

سبک سخنرانی

آماده سازی خطبه  شامل حفظ یادداشت های خود و گوش دادن به خود بر روی نوار است.

اوستین می گوید که او تصمیم می گیرد که بیشتر به خیر خداوند و زندگی عمیق متوسل شود نه به گناه. او می گوید که او تلاش می کند تا اصول کتاب مقدس را به شیوه ای ساده آموزش دهد، تاکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت.جول اوستین در مصاحبه ای با CBN News اظهار داشت که چرا او بیشتر به گناه، شیطان و جهنم توجه نمی کند.

 

زندگی شخصی

Osteen در 4 آوریل 1987 با ویکتور اوستین در کلیسای لیکوود، ازدواج کرد. آنها دارای پسر و دختر هستند. خواهر و برادر بزرگتر او، پل، لیزا، و تامارا و خواهر کوچکترش، آوریل، نیز در وزارت کار تمام وقت مشغول به فعالیت هستند. برادر کوچکترش جاستین کارهای مسیحی را انجام می دهد و در نیویورک مستقر است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جول اوستین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جول اوستین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

  • 1

(1397/05/31)

عايييبي..

(1397/05/31)

عاليييييي..... پايدار...

آوش

(1397/03/13)

عالی بود عالی فقط چرا نوشته دیگر جول اوستین رو برای خرید ندارید

(1397/03/12)

عالیه

  • 1

ارسال پیام