رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی قوانین رهبری (زندگی ات را رهبری کن) - کریس وایدنر

۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی قوانین رهبری (زندگی ات را رهبری کن) - کریس وایدنر

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
کریس وایدنر (Chris Widener) شادن پژواک 21 02:57:48 - 0 از 15 رای 12560

توضیحات

کتاب صوتی قوانین رهبری (زندگی ات را رهبری کن)

 

کریس وایدنر

 

کتاب صوتی قوانین رهبری درباره ی این است که رهبری و مدیریت مقتدرانه امری پیچیده نیست. چه در خانواده، چه در محیط کار و چه در یک تیم فوتبال ، با به کارگیری چند قانون ساده می توانید بر افراد نفوذ داشته باشید وآن ها را به سمت هدفی مشترک هدایت کنید.

 

رهبری در عین پیچیدگی، امری ساده است. اگر می خواهید یک جمعیت هزار نفری را رهبری کنید، با ده ها هزار متغیر در زندگی شان مواجه هستید که واکنش آن ها نسبت به رهبری تان را شکل می دهند. در کل باید گفت که رهبری امری پیچیده است. اما خبر خوش این است که در اغلب مواقع با پیروی از چند قانون ساده می توان نیازهای بسیاری از مردم را برآورده کرد.

 

خلاصه داستان :

مایک کلر به سرپرستی شعبه ای در یک ایالت دیگر منصوب می شود تا بتواند در حین کار نکاتی را بیاموزد،او به همراه پسرش مجبور به نقل مکان به شهر جدید می شوند،هنگام ثبت نام پسرش در مدرسه ی فوتبال با مربی فوتبال آشنا می شود و با راهنمایی آن شخص قوانین رهبری را یاد می گیردوتبدیل به مدیر موفق می شود.

 

کاری جدید از شادن پژواک با همکاری انتشارات آریا گهر

نویسنده :

کریس وایدنر (Chris Widener)

کریس وایدنر (Chris Widener)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


کریس وایدنر (Chris Widener)

 

کریس وایدنر (Chris Widener) متولد 18 آوریل سال 1966سیاتل ایالت متحده می باشد،وی نویسنده آمریکایی و سخنران انگیزشی است. وایدنر چند کتاب در مورد انگیزه و کسب و کار نوشته است.

 

کریس وایدنر اولین بار در سال 1988 وارد صنعت سخن گفتن شد.Widener Community Network Business Network، یک شرکت چاپی که در اوایل دهه 1990 به نام Made for Success شناخته شد، شروع به کار کرد.

 

او در سال 2005 کتاب Twelve Pillars با جیم ران سخنرانی انگیزشی همکاری کرد. در سال 2009،  وایدنر به شرکای تجاری خود برای موفقیت موفقیت آمیز فروخت.

وایدنر میزبان چندین برنامه برای شبکه آموزش موفقیت آمیز بود منبع بهتر مورد نیاز که یک سایت تلویزیونی وب برای بازاریابی و محتوای انگیزشی بود.

 

کریس وایدنر یک مبارزات انتخاباتی را به عنوان جمهوری خواه مجلس سنا در سال 2010 در ایالت واشنگتن اجرا کرد که قبل از مقدماتی متوقف شد.

 

کتابشناسی

کریس وایدنر کتاب دوازده ستون موفقیت را با جیم ران نوشت و همچنین برای ادامه عنوان آن کتاب، کتاب بالاتر از همه را که در واقع جلد دوم دوازده ستون محسوب می شود را نوشت.

دیگر عناوین کریس وایدنر که توسط انتشارات شادن پژواک به کتاب صوتی تبدیل شده اند.

کتاب صوتی بالاتر از همه چیز 

کتاب صوتی قوانین رهبری

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های "کریس وایدنر" را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " کریس وایدنر "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

محصولات مشابه

  • 1

(1396/08/20)

خیلی عالیه بسیار جالبه گویندگانش عالی هستن مطالب کتاب فوق العادس

  • 1

ارسال پیام