رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی شفای قلب های شکسته - لوییز ال هی

۷,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی شفای قلب های شکسته - لوییز ال هی

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
لوییز ال هی (Louise Lynn Hay) شادن پژواک 13 03:51:30 - 0 از 10 رای 9134

توضیحات

کتاب صوتی شفای قلب های شکسته

لوییز ال هی

 

 هدف اصلی از نگارش این کتاب جستجوی راهی برای تسکین دردها و التیام زخم‌ها پس از شکست‌های بزرگ در زندگی بوده است. شکست‌هایی نظیر طلاق و جدایی از شریکی که سال‌ها با عشق و علاقه کنار او زندگی کرده‌ایم، از دست دادن عزیزانی که تمام امید زندگی‌مان بودند و رها کردن وابستگی‌ها و دلبستگی‌هایمان. ما می‌خواهیم اندوهی که هرلحظه تمام بدن‌مان را پر از درد می‌کند، آرام کنیم و تسکین دهیم. ما باید کاری کنیم که غم و اندوه درونی خود را بشناسیم و راه آرام کردن آنها را پیدا کنیم. ما باید دوباره از نو شروع کنیم و به زندگی عادی و همیشگی خود برگردیم.

 

همانطور که می‌دانیم هرچیزی روزی شروع می‌شود و روز دیگر به پایان می‌رسد، اما عشق همیشه جاودان است. ما امیدواریم که بتوانیم با تک‌تک لغات این کتاب احساسات درونی خود را به شما نشان دهیم و آرامش دوباره را به زندگی شما هدیه کنیم. مطمئن هستیم که روزی قلب‌های سرشار از عشق و علاقۀ شما به صدا درمی‌آید و نوید خوشبختی و سعادت را به شما می‌دهد. 

 

کتاب صوتی شفای زندگی - لوییز ال هی

کتاب صوتی شفای قلب های شکسته - لوییز ال هی

کاری جدید از شادن پژواک با همکاری انتشارات طاهریان

      

 

نویسنده :

لوییز ال هی (Louise Lynn Hay)

لوییز ال هی (Louise Lynn Hay)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


لوییز ال هی (Louise Lynn Hay)

 

لوییز ال هی (Louise L. Hay) متولد ۸ اکتبر سال ۱۹۲۶ می باشد.او یک سخنران انگیزشی، و نویسنده اهل ایالات متحده آمریکا است. او بنیانگذار انتشارات «خانه هی» است. او چندین کتاب در زمینه نو اندیشی و خودیاری نوشته است که از جمله می‌توان به کتاب شفای زندگی که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد، اشاره کرد، وی در سی آگوست ۲۰۱۷ فوت کرد.

زندگی‌نامه

لوییز هی در شهر لس آنجلس به دنیا آمد. ناپدری اش فردی خشن بود و همواره او و مادرش را مورد اذیت و آزار قرار می‌داد. در سن ۵ سالگی توسط همسایه اش مورد تجاوز قرار گرفت و در ۱۵ سالگی در حالیکه حامله بود دبیرستان را ترک کرد. در ۱۶ سالگی فرزندش را به دنیا آورد. پس از آن به شیکاگو رفت و به شغلهای کم درآمد پرداخت. در سال ۱۹۵۰ باردیگر به نیویورک آمد و به عنوان مدل برای سه تن از طراحان مد آنروزها کار کرد که برایش موفقیت آمیز بود. در سال ۱۹۵۴ با یک تاجر انگلیسی به نام «آندرو هی» ازدواج کرد که پس از ۱۴ سال زندگی مشترک، آندرو با زن دیگری ازدواج کرد و او دلشکسته شد.

 

 

در چنین روزهایی لوییز هی، اولین کلیسای علوم مذهبی را که در خیابان چهل و هشتم قرارداشت را پیدا کرد و در آنجا به فراگیری قدرت تحول اندیشه پرداخت. در آنجا او به مطالعه آثاری از فلورانس اسکاول شین و ارنست هولمز در خصوص تفکر نو پرداخت که در آنها ادعا می‌شد خوش‌بینی می‌تواند شرایط مادی مردم را تغییر دهد یا با استفاده از آن می‌توان مشکلات جسمی را نیز درمان کرد.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های  لوییز هی  را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین لوییز هی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام