رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی مرا محکم بگیر - سو جانسون

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی مرا محکم بگیر - سو جانسون

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
سو جانسون (Sue Johnson) شادن پژواک 29 08:45:07 - 0 از 1 رای 9784

توضیحات

مرا محکم بگیر - سو جانسون

 

هفت مکالمه برای زندگی با عشق 

 

مرا محکم در آغوش بگیر طراحی شده تا تمام زوج‌ها، جوان، پیر، متاهل، در شرف ازدواج، هم‌خانه‌ها، خوشبخت، پریشان، به طور خلاصه تمامی شریک‌های زندگی که به دنبال یک عمر عشق هستند بتوانند از آن استفاده کنند.

 این کتاب هم برای زنان است و هم برای مردان. برای تمامی مردمان و تمامی فرهنگ‌ها است؛ هر کس روی این سیاره دارای نیازهای اساسی یکسانی برای ایجاد پیوند و ارتباط است. این کتاب برای افرادی نیست که در رابطه‌های سوء استفاده‌وار یا وحشیانه به سر می‌برند، همچنین برای افرادی نیست که اعتیاد جدی دارند یا برای مدت‌های طولانی است که به همسر خود خیانت می کنند؛ چنین اقداماتی توانایی برای متعهد شدن مثبت نسبت به شریک زندگی را تضعیف می‌کند.

 

آثار دیگر دکتر سو جانسون مشاور سرشناس خانواده در آمریکا

درمان زوجین با تمرکز بر احساسات: ایجاد پیوند

درمان زوجین با تمرکز بر احساسات بعد از آسیب روحی شدید: تقویت پیوند های دلبستگی

دکتر سو جانسون مدیر موسسه زوج و خانواده اوتاوا درکانادا و مرکز بین المللی تعالی در درمان عاطفه محور و ههمچنین استاد پژوهشگر برجسته در دانشگاه آلیانت سن دیگو، کالیفرنیا و استاد روانشناسی بالینی دانشگاه اوتاوا هستند. او عضوی از انجمن روانشناسی آمریکاست و برای آثار خود افتخارات بسیاری کسب کرده است؛ از جمله جایزه برجسته در حوزه درمان زوج و خانواده از انجمن درمان خانواده و ازدواج آمریکا و جایزه ای هم برای تحقیق پیرامون درمان خانواده از آکادمی درمان خانواده آمریکا دریافت کرده است.

 

او به مشاوران ای . اف . تی در یرایر دنیا آموزش می دهد و به ارتش آمریکا و کانادا و اداره آتشنشانی شهر نیویورک مشاوره می دهد. او در اوتاوا با شور و دو فرزندش زندگی می کند. او برنامه های کمدی گیلبرت و سالیوان و مونتی پیتون، تانگوی آرژانتینی و کایاک سواری در دریاچه های شمالی را دوست دارد.

 

کتاب الکترونیک مرا محکم بگیر - سو جانسون

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

سو جانسون (Sue Johnson)

سو جانسون (Sue Johnson)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


سو جانسون(Sue Johnson)

 

دکتر سو جانسون(Sue Johnson) متولد 19 دسامبر 1947 ایالات متحده امریکا می باشد. او استاد روانشناس دانشگاه اوتاوا کانادا و یک دانشگاه اتحاد در  سن دیگو (ایالات متحده آمریکا) است.

 

سو جانسون برای کار نوآورانه خود در زمینه روانشناسی در رابطه با پیوند، دلبستگی و روابط عاشقانه بزرگسال شناخته شده است. کار جانسون در زمینه درمان خانواده و روانشناسی در زمانیکه اکثر درمانهای روابط زناشوئی بر یک یا چند مورد زیر تمرکز داشتند: مداخلات شناختی و رفتاری، بهبود مهارتهای ارتباطی، تدریس مهارتهای مذاکره یا استفاده از نظریه روانکاوی در ارتباط با آن روبرو شد. تمرکز جانسون بر احساسات و فرایندهای عاطفی اغلب با نادیده گرفتن یا رد شدن از آن مواجه می شود، زیرا بر خلاف دیدگاه غالب احساسات به عنوان مشکلی یا غیر ضروری برای درمان در زوجین مطرح می شود.

 

او همچنین توسعه دهنده عاطفی متمرکز درمان (EFT) و بنیانگذار مرکز بین المللی برای برتری در احساسی متمرکز درمانی (ICEEFT)، برای تحقیقات سود و آموزش درمانگر موسسه، جایی که او همچنین به عنوان مدیر عمل می کند. جانسون همچنین مؤسسات زن و شوهر اتاوا را سرپرستی می کند و استاد کارشناس روانشناسی بالینی در دانشگاه اوتاوا و پروفسور برجسته تحقیقاتی در دانشگاه Alliant در سن دیگو کالیفرنیا است.

 

کتاب حرفه ای شناخته شده جانسون کتاب مرا محکم در آغوش بگیر می باشد.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های دکتر سو جانسون  را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و کتاب الکرونیک PDF و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین دکتر سو جانسون را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

محصولات مشابه

ارسال پیام