رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی بالاتر از همه - کریس وایدنر

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب صوتی بالاتر از همه - کریس وایدنر

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد تراک زمان موضوع امتیاز بازدید
کریس وایدنر (Chris Widener) شادن پژواک 8 01:53:21 - 0.06250024 از 23 رای 15764

توضیحات

کتاب صوتی بالاتر از همه

 

مهم ترين اصل براي دستيابي به موفقيت ، نگهداري و لذت بردن از آن

 

کریس وایدنر

مترجم : امیر حسن مکی 

کتاب صوتی "بالاتر از همه" در ادامه کتاب صوتی "12 ستون موفقیت" توسط کریس وایدنر نوشته شده است 

 

کتاب بالاتر از همه به طور قطع یکی از تاثیرگذارترین و ارزشمندترین کتاب های کوتاهی است که تا به حال خوانده اید ؛ این کتاب  ذهن و دل و جانتان را به انگیزش و چالش می کشد. بدون تردید بالاتر از همه موفقیت و سعادت حقیقی را در زندگی شخصی و حرفه ای برایتان به ارمغان می آورد.

اصول موفقیت در طول تاریخ توسط کتاب‌های بیشماری ارائه شده است. بسیاری ادعا کرده‌‌اند که رمز و راز موفقیت را می‌دانند و صدالبته نظریه‌های خوبی را هم ابراز کرده‌اند. اما در جستجو برای اصول موفقیت، به پندی حکیمانه برخوردم؛ اندرزی که در كتاب «عهد عتیق» از زبان سلیمان نبی كه لقب ثروتمندترین فرد را داشته نقل شده است. نام او مترادف است با ثروت و خرد. آغاز‌اين اندرز چنین است: «بالاتر از همه ... »

کریس وایدنر نویسنده ای بزرگ ، سخنرانی توانا و یکی از مشاهیر دنیای تجارت است. استادان موفقیت و رشد فردی همچون زیگ زیگلر ، جان مکسول ، برایان تریسی ، جیم ران ، و دنیس ویتلی ، آثار کریس وایدنر را ستوده اند ، و بسیاری او را رهبر نسل جدید متخصصان رشد فردی به شمار می آورند. وی خالق شاهکارهایی همچون فرشته درون ، هنر تاثیرگذاری و دوازده ستون است که در زمره پرفروش ترین کتاب ها در سطح امریکا به شمار می روند

کاری جدید از شادن پژواک با همکاری انتشارات آریا گهر

نویسنده :

کریس وایدنر (Chris Widener)

کریس وایدنر (Chris Widener)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


کریس وایدنر (Chris Widener)

 

کریس وایدنر (Chris Widener) متولد 18 آوریل سال 1966سیاتل ایالت متحده می باشد،وی نویسنده آمریکایی و سخنران انگیزشی است. وایدنر چند کتاب در مورد انگیزه و کسب و کار نوشته است.

 

کریس وایدنر اولین بار در سال 1988 وارد صنعت سخن گفتن شد.Widener Community Network Business Network، یک شرکت چاپی که در اوایل دهه 1990 به نام Made for Success شناخته شد، شروع به کار کرد.

 

او در سال 2005 کتاب Twelve Pillars با جیم ران سخنرانی انگیزشی همکاری کرد. در سال 2009،  وایدنر به شرکای تجاری خود برای موفقیت موفقیت آمیز فروخت.

وایدنر میزبان چندین برنامه برای شبکه آموزش موفقیت آمیز بود منبع بهتر مورد نیاز که یک سایت تلویزیونی وب برای بازاریابی و محتوای انگیزشی بود.

 

کریس وایدنر یک مبارزات انتخاباتی را به عنوان جمهوری خواه مجلس سنا در سال 2010 در ایالت واشنگتن اجرا کرد که قبل از مقدماتی متوقف شد.

 

کتابشناسی

کریس وایدنر کتاب دوازده ستون موفقیت را با جیم ران نوشت و همچنین برای ادامه عنوان آن کتاب، کتاب بالاتر از همه را که در واقع جلد دوم دوازده ستون محسوب می شود را نوشت.

دیگر عناوین کریس وایدنر که توسط انتشارات شادن پژواک به کتاب صوتی تبدیل شده اند.

کتاب صوتی بالاتر از همه چیز 

کتاب صوتی قوانین رهبری

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های "کریس وایدنر" را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین " کریس وایدنر "  را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

محصولات مشابه

  • 1

(1395/03/30)

فوق العاده

  • 1

ارسال پیام