مل رابینز (Mel Robbins)

مل رابینز (Mel Robbins)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


بیوگرافی مل رابینز، نویسنده کتاب معروف قانون 5 ثانیه ای

مل رابینز دهه گذشته عمر خود را مشغول فعالیت در حوزه های مربی گری، تدریس و انگیزه بخشی به میلیون ها نفر از افراد در سراسر جهان بوده است. توصیه های عمل گرایانه او که مبتنی بر واقعیت هستند و استراتژی هایی که بیان می کند، نتایجی ملموس را به دنبال دارند و به خلق کردن مهارت هایی منجر می شوند که افراد با استفاده از آتها بتوانند از چالش های روزمره خود در زندگی، روابط شخصی و کارشان عبور کنند. 

مل رابینز یکی از سخنرانان خانم بسیار موفق در دنیا به حساب می آید و نویسنده آثار پر فروش در سطح بین المللی می باشد. کتابهای او به 36 زبان مختلف ترجمه شده اند. مل رابینز در سال 2017 با انتشار کتاب قانون 5 ثانیه ای خود، رکوردهای قبلی خودش را هم شکست. این کتاب به عنوان کتاب شماره یک صوتی در جهان و نیز کتاب پنجم پر فروش سال آمازون معرفی شد. بعد از انتشار دفترچه یادداشت قانون 5 ثانیه ای که با اتکا به تحقیقات علمی از سوی نویسنده منتشر شده بود، تمام کپی های فیزیکی این دفترچه ظرف چند دقیقه در جهان به فروش رفت.

تصویر 1: مل رابینز، نویسنده و سخنران معروف انگیزشی 

دوران کودکی

مل رابینز با نام کامل ملانی لی اشنیبرگر، متولد 6 اکتبر 1968 می باشد. رابینز کودکی خود را در شهر ماسکگون در ایالت میشیگان گذراند. از سال 1986 الی 1990 در کالج  دارتموث شرکت کرد و به مطالعه  تاریخ، فیلم و مطالعات زنان پرداخت. مل رابینز در سال 1994 در رشته حقوق از دانشکده حقوق کالج بوستون فارغ التحصیل شد. 

ملانی یا مل رابینز، یک مجری امریکایی در شبکه سی ان ان، تحلیلگر، مربی زندگی، نویسنده، سخنران انگیزشی و ویراستاری است که در نگارش مجله موفقیت مشارکت داشته است. همسر او کریستوفر رابینز نام دارد و خانواده آنها در شربورن در ایالت ماساچوست ساکن هستند.

جوانی و شغل

 او قبل از ملحق شدن به شبکه سی ان ان، به عنوان وکیل امور جنایی فعالیت داشت و شرکتی در همین رابطه را نیز اداره می کرد. شرکت او  در زمینه دادگاه ها و تکنولوژی اینترنتی ارائه خدمت می نمود. همچنین در برنامه ای از گروه رسانه ای کاکس به نام  برنامه ی مل رابینز، مانستر این لاوز و برنامه ی "یک نفر باید برود" از شبکه فوکس شرکت داشت. مل رابینز با مجله ی موفقیت دارن هاردی هم همکاری می کرد. 

سال 2011 بود که رابینز اولین کتاب خودش را به نام دیگر نگو تو خوبی منتشر کرد. در 28 فوریه سال 2017 دومین کتاب او با نام قانون 5 ثانیه ای منتشر شد.

مل رابینز همچنین خالق و میزبان سه کتاب صوتی شماره 1 در سایت آئودیبل و همکار موسس و مدیرعامل شرکتی به نام 143 استودیو می باشد. این شرکت دیجیتالی به همراه برندهای ذکر شده در مجله ی مطرح فورچون، محتوا تولید می کند. در ژانویه سال 2019 ، 250 هزار نفر به صورت آنلاین در برنامه ی  تنظیم ذهنیت سی روزه ی او شرکت کردند. 

او با استفاده از پلتفرم هایی که در شبکه های اجتماعی اداره می کند بیش از 60 میلیون نفر را هر ماه تحت تاثیر قرا می دهد و گفتگویی که در TEDx داشته است یکی از محبوب ترین هاست. تابحال 18 میلیون نفر سخنرانی مل رابینز را در تد دیده اند . 

مل رابینز همینطور یکی از تحلیلگران شبکه سی ان ان است  که جایزه ای را هم به همین عنوان دریافت داشته است. 

او همینطور میزبانی برنامه ی گفتگوی جدیدی را به عهده دارد که نامش را برنامه ی مل رابینز گذاشته است. این برنامه در تاریخ 16 سپتامبر سال 2019 آغاز شد.

جوایز و افتخارات 

او در سال 2014 جایزه ی گِرِیسی را به  عنوان مجری برتر اخبار و برنامه های غیر تخیلی دریافت کرد. 

زندگی شخصی 

او و کریستوفر رابینز سال 1996با هم ازدواج کردند. مل، سه فرزند به نام های سایِر، کندال و اُوکلی دارد. او. در شربورن ماساچوست زندگی می کند. 

کتاب های مل رابینز 

1. قانون 5 ثانیه ای: زندگی کار و اعتماد به نفس خودتان را هر روز با شجاعت متحول کنید 

چگونه زندگی خود را غنی سازی کرده و شک و تردید را در پنج ثانیه از بین ببرید.

در طول زندگی، والدین ، مربیان ، معلمان ، دوستان و مربیانی داشته اید که شما را تحت فشار قرار داده اند تا از بهانه های خود بهتر و از ترس های خود بزرگتر باشید. چه می شود اگر راز داشتن اعتماد به نفس و شجاعت برای غنی سازی زندگی و کار، صرفاً دانستن نحوه فشار آوردن به خودتان باشد؟

 

تصویر 2: مل رابینز به همراه کتاب قانون 5 ثانیه 

مل رابینز در این کتاب با بررسی علمی عادت ها، گلچین کردن داستان ها و واقعیت های شگفت آور از معروف ترین لحظات تاریخ ، هنر و تجارت، قدرت "لحظه فشار" را توضیح می دهد. سپس، ابزاری ساده را برای استفاده در جهت تبدیل شدن به بهترین خود در اختیارتان می گذارد. استفاده از این ابزار فقط پنج ثانیه طول می کشد و هر بار که از آن استفاده می کنید در موقعیتی عالی قرار خواهید گرفت. 

در کتاب قانون 5 ثانیه از مل رابینز، کشف می کنید که داشتن این موارد فقط پنج ثانیه طول می کشد:

• اعتماد به نفس داشته باشید

• عادت به تعویق انداختن و شک به خود را درهم بشکنید

• ترس و عدم اطمینان را کنار بگذارید

• از نگرانی خودداری کنید و احساس شادی کنید

• ایده های خود را با شجاعت به اشتراک بگذارید

قانون 5 ثانیه یک راه حل ساده و به همان اندازه مناسب برای همه مشکلات است.

مسئله این نیست که ببینید چه کاری باید انجام شود- باید بدانید چطور خود را وادار به انجام دادن آن کار کنید. 

شما می توانید نسخه کتاب صوتی قانون 5 ثانیه مل رابینز را با کلیک بر روی لینک تهیه کنید. همچنین خلاصه نسخه الکترونیکی کتاب قانون 5 ثانیه نیز جهت مشاهده و خرید در سایت رسابوک در اختیار قرار دارد. 

2. با مل رابینز موفق شو: توصیه هایی برای ایجاد تغییر در زندگی از نویسنده کتاب "قانون 5 ثانیه ای" 

خوانندگان عاشق مل رابینز هستند! با توجه به موفقیتهای بزرگ و گسترده ای که برای کتاب قانون 5 ثانیه او رخ داد،  ناشر کتاب "با مل رابینز موفق شو" از او خواست تا این کتاب را برای انتشار به صورت صوتی تهیه کند. 

در این کتاب صوتی می توانید به جلسات خصوصی بین مل و هشت نفر دیگر گوش بدهید که مشکلات آنها از ساده تا جدی ، خنده دار گرفته تا دلهره آور است. مشکلاتی که این افراد فکر می کنند در واقع نشانه هایی از مشکلات اساسی تری است که آنها را عقب می اندازد.

تصویر3: جلد کتاب صوتی با مل رابینز موفق شو 

شنیدن صدای مل رابینز که اینجا در نقش مربی زندگی ظاهر می شود، آنهم وقتی رودررو با این هشت نفر صحبت می کند، کتاب را به یک تجربه صوتی ممتاز تبدیل کرده است. ویژگی های این اثر در صمیمی بودن، پویا و قابل اعتماد بودنش نهفته است. شما می توانید تک تک این جلسات را سوای هم گوش بدهید یا اینکه همه ی هشت جلسه را یک باره بشنوید. در هر صورت، بعد از شنیدن کتاب قادر به درهم شکستن الگوهایی که شما را عقب نگه داشته خواهید بود و همراه با مل رابینز موفق خواهید شد.

3. دیگر نگو تو خوبی: راهنمایی‌هایی برای به‌دست آوردن آنچه می‌خواهید نوشتۀ مل رابینز

مل رابینز، به عنوان یکی از کارشناسان ارشد روابط انسانی و از برجسته ترین شخصیتهای رادیویی و تلویزیونی، در کتاب دیگه نگو تو خوبی به این مسئله اشاره می کند که چرا بیش از 100 میلیون آمریکایی، مخفیانه احساس ناامیدی و دلزدگی از زندگی خود می کنند. همچنین او راهکارهایی را برای غلبه بر این حس در اختیار قرار می دهد.

مل رابینز خود را وقف آموزش به افراد مختلف کرده است تا یاد بگیرند چگونه باید از مرزهای خود تحمیل شده عبور کنند تا آنچه را که واقعاً می خواهند بدست آورند. او درک عمیقی از عوامل روانشناختی و اجتماعی که مرتباً شما را عقب می اندازد دارد و مهمتر از آن، مجموعه ای از ابزارهای منحصر به فرد را برای رسیدن به جایی که می خواهید باشید در اختیارتان می گذارد.

مل رابینز در کتاب دیگه نگو خوبی، به تحقیقات علمی، مصاحبه روزمره با افراد بی شمار، و ایده هایی که در زندگی خودش آزمایش کرده است می پردازد تا نشان دهد چه عواملی مؤثر است و چه عوامل کار نمی کند. او توضیح می دهد که مهمترین چیز، درک کردن چگونگی عملکرد مغز شماست. 

4. زندگی خود را کنترل کنید: چگونه ترس را وادار به سکوت کنید و دربازی روانی برنده شوید

نویسنده موفق و معروف کتاب پر فروش قانون 5 ثانیه یک بار دیگر بازگشته است تا به شما در مواجه شدن با بزرگترین مانع زندگی تان یعنی ترس کمک کند. این کتاب صوتی ترکیبی است از جلسات تک به تک هدایتگری زندگی شخصی و روایتی شخصی از زندگی مل رابینز که حاوی نکات ارزنده ای است. شما می توانید بلافاصله توصیه های ارائه شده را به کار ببندید. 

در این کتاب مل رابینز با ترکیب کردن حس طنز و خردمندی، ماهرانه با ترس از تغییر، ترس از طرد شدن و ترس از تنها ماندن مقابله می کند. همینطور راجع به سندروم ایمپوستر و احساس گیر افتادن در شغلی نامطوب با شما حرف می زند. هر جلسه یک فرصت طلایی است تا از راهنمایی های مل برای پیدا کردن هدف، ارتقا دادن رابطه و در نهایت بدست گرفتن کنترل زندگی استفاده کنید.

 در این دوره و زمانه که اضطراب بالاست احساس تحت فشار قرار داشتن از هر جانب بسیار شایع می باشد. اما گوش دادن به این کتاب سریعا وضعیت شما را تغییر خواهد داد. 

5. راهت را از میان سختی ها باز کن: قوانین جدید برای پیشرفت شغلی زنان 

کتاب صوتی راهت را از میان سختی ها باز کن همانطور که از عنوانش هم پیداست خطاب به زنان و برای توانمندسازی این قشر از جامعه نوشته شده است. مل رابینز، پدیده ی پر فروش بین المللی، میلیون ها نفر را برانگیخته تا زندگی شان را تغییر بدهند. حالا به شما نیز کمک خواهد کرد تا یه عنوان یک زن راه خود را باز کنید حقوق شایسته دریافت کرده و زندگی شغلی تان را دگرگون نمایید. 

 تصویر 4: نقل قولی از مل رابینز 

خانم ها در مورد راه موفق شدن در محل کار پیام های سردرگم کننده ای دریافت می کنند. طبق تحقیقات بسیاری از توصیه های شغلی ای که به مردان ارائه می شود برای زنان کارساز نیست. به عنوان مثال زنان نمی دانند چطور بدون اینکه برچسب بدعنق بودن بخورند می توانند نه بگویند؟چطور می توانند درخواست پرداخت حقوقی را داشته باشند که برابر با ارزش کار انجام شده توسط ایشان باشد؟ یا مثلا وقتی به خود شک می کنند چه کاری از دستشان برمی آید؟

مل رابینز برای پاسخ دادن به این پرسش ها از استراتژی هایی نام می برد که بر تحقیقات علمی استوار هستند. فرقی ندارد که شغل شما چه باشد، در این اثر صوتی ترکیبی از روش ها برای لذت بردن از کار و شغل به صورت همزمان را دریافت می کنید. 

ویدیوهای مل رابینز 

علاقمندان به تماشای ویدیو می توانند از میان تعداد پنج ویدیوی مل رابینزکه در حوزه های موضوعی مختلف به صورت حرفه ای آماده و دوبله شده است، خرید خود را به راحتی انجام بدهند. مل رابینز در این سری های ویدیویی با توضیحات بیشتری در مورد مهارت تصمیم گیری صحبت می کند . محور صحبت های او بر عملکرد سریع و طولانی نکردن روند فکر کردن استوار است . 

رابینز عقیده دارد اگر در تصمیم گیری اولیه تعلل به خرج بدهیم مغز می کوشد تا با مکانیسم های خاص خود ما را در مراحل بعدی منصرف کند و این یکی از حقه هایی است که بایستی آن را بشناسیم و از تکنیک هایی که مل رابینز در ویدیوهایش توضیح می دهد برای غلبه بر آن استفاده کنیم.

1. تصمیم‌گیری در پنج ثانیه 

تصمیم‌گیری در پنج ثانیه طراحی شده تا شما را وادار به انجام کارهایی کند که دوست ندارید آنها را انجام دهید. شما  بعضی از رفتارها را می‌توانید یاد بگیرید و  به‌طور خودکار  انها را انجام دهید، ولی کارهای دیگری که از انجام دادن انها  خوشتان نمیاد و باید همیشه خودتان را مجبور به انجام آنها کنید را بوسیله قانون پنج ثانیه می‌توانید ذهن خود را برای انجامشان اماده کرده و شروع به کار کنید.

فایل نمونه ویدیوی تصمیم گیری در پنج ثانیه مل رابینز را با کلیک روی لینک مربوطه مشاهده نمایید. 

2. قدرت تصمیم ‌گیری 

این وظیفه شماست که خودتان را مجبور کنید که  با تردید درونی و سختی‌ها درگیر شوید و کارهایی که لازم است را انجام دهید. "قانون 5 ثانیه" قانونی است برای شروع کارها با اعتماد به نفس. به شما القا می‌کند که این همان لحظه شجاع بودن است و به شما انگیزه می‌دهد که عمل کنید زیرا آن بخش مغز که مربوط به تغییر کردن است را خودتان بیدار می‌کنید تا در واقع خودتان را برای موفقیت آماده کنید.

شما می توانید برای مشاهده ویدیوی قدرت تصمیم گیری مل رابینز روی همین لینک کلیک کنید. 

تصویر 5: نقل قولی از مل رابینز 

3. قدرت تصمیم های پنج ثانیه ای

ترس, چیزی به جز یک نگرانی که از کنترل خارج شده نیست. شما می‌توانید شجاعت را بدست بیاورید. هر وقت احساس اضطراب و نگرانی و تردید داشتید تنها کاری که باید بکنید این است که:پنج؛ چهار؛ سه؛ دو، یک و بعد خودتان را به یک چیز که قدرت سوق دهید و تصمیم بگیرید که عمل کنید.

شما با استفاده از قانون پنج ثانیه می‌توانید زندگی‌تان را عوض کنیدو کسب و کارتان را توسعه دهید. هیچ وقت زمان مناسب برای انجام کار فرا نمی‌رسد ولی تنها چیزی که نیاز دارید پنج ثانیه ست تا کلا همه چیز را عوض کنید. ویدیوی قدرت تصمیم های پنج ثانیه ای مل رابینز همین نکات را کاملا برای شما شرح می دهد. 

4. اعتماد به نفس در 5 ثانیه

زمان هایی در زندگی شما با اعتماد به نفس دارید و در بخش هایی از زندگی پر از شک و تردید هستید. باید توجه داشته باشید که اعتماد به نفس از عمل شروع می‌شود. هرچی بیشتر تلاش کنید, مهارت و صلاحیت بیشتری می سازید و اینجاست که سر  و کله ی اعتماد به نفس پیدا می‌شود.

اقدام کردن کلید اعتماد به نفس می‌باشد که خود یک مهارت است. و با مهارت شما به صلاحیت در انجام کارها می‌رسید. صلاحیت یعنی اینکه وقتی چیزی را به صورت مکرر و مکرر انجام می‌دید,کمتر به فکر کردن نیاز پیدا می کنید پس زمانی واسه مضطرب شدن ندارید.

برای دانستن در مورد نحوه کسب اعتماد به نفس خلل ناپذیر توصیه می کنیم ویدیوی اعتماد به نفس در 5 ثانیه مل رابینز را تهیه بفرمایید. 

5. ترس و موفقیت 

ترس‌ها شما را محدود می‌کنند و باید بدانید که ترس و هیجان حالتی یکسان در بدن شما بوجود می‌آورند و در هر دو، بدن وارد وضعیتِ فراآگاهی برای عمل کردن، می‌شود که هیجان باعث ترغیب شما برای عمل کردن و ترس باعث جلوگیری از عمل کردن می‌شود.

موفقیت، شادی و کنترل عواطف، از نیروی درونیِ خودتان حاصل می‌شوند، پس با متمرکز شدن روی یک چیز در روز، حس کنترل و حس پیشرفت کنید و این باعثِ شادی و افزایش اعتماد به نفس‌تان می‌شود و شما را در انجام کارها, کارامد‌تر می‌کند.

مل رابینز را در ویدیوی ترس و موفقیت دنبال کنید تا توصیه های لازم برای غلبه بر ترس های شایع را دریافت کنید. 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، کتاب های الکترونیکی، کتابهای صوتی و ویدیوهای مل رابینز را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت، تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین مل رابینز را از سایت رسابوک دریافت کنید. 

 

سایر آثار مل رابینز (Mel Robbins)

حالت نمایش