رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید

66196080 (021) , info[at]rasabook[dot]com

0
کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب صوتی مدیرت مالی موفق - رابرت کیوساکی

95000 ریال

خرید
  • ناشر:‌ شادن پژواک
  • 12 تراک
  • زمان کل: 03:18:18


کتاب صوتی مدیرت مالی موفق - رابرت کیوساکی

توضیحات

کتاب صوتی مدیریت مالی موفق

نویسنده : رابرت کیوساکی

راه‌های زیادی  برای پولدار شدن وجود دارد، اما اکثر مردم تمایل به پرداخت هزینه‌ی آن‌ها ندارند. در واقع مردم می‌خواهند پولدار شوند، اما مایل به پرداخت هزینه‌ی آن نیستند.

فرق نمی‌کند ما به عنوان انسان در پی پول، هیکلی زیبا، روابط فوق‌العاده، خوشبختی و یا هر چیز دیگری آرزوی آنها را داشته باشیم، صنعت تبلیغات آمریکا یک سلسله تبلیغاتی راه‌اندازی می‌کند که در آن‌ها شیوه‌ای سریع و آسان برای هر آن‌چه می‌خواهید وعده داده می‌شود. با این وجود، بیش‌تر محصولاتی که در این آگهی‌ها تبلیغ می‌شوند فایده‌ای ندارند، و افرادی که آن‌ها را خریداری می‌کنند خودشان مایل به سخت‌کوشی یا پرداخت هزینه‌ی واقعی نیستند.

خیلی‌ها در پی پاسخ‌هایی هستند که زندگی آن‌ها را به گونه‌ای بهتر کند، ولی مشکل در این است که وقتی آن‌ها پاسخ را پیدا می‌کنند، از آن خوش‌شان نمی‌آید.

 دلیل عدم کامیابی اکثر مردم برای پولدار شدن این است که آن‌ها از پاسخ‌هایی که دریافت می‌کنند خوش‌شان نمی‌آید، و مایل نیستند هزینه‌ی آن را پرداخت کنند.

در این کتاب به بحث راجع به هزینه‌ی پولدار شدن بدون خساست، شیادی یا نیاز به ازدواج با فرد پولدار پرداخته شده است  ولی بدانید که هزینه‌ی آن باید پرداخت شود، همان‌طور که پدر پولدارم اغلب به من گوشزد می‌کرد: «هزینه‌ی هر چیزی همیشه با پول اندازه‌گیری نمی‌شود.» من در این کتاب نه تنها پاسخ‌ها، بلکه هزینه‌ای را که پرداختم را به شما خواهم گفت.

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک با همکاری انتشارات طاهریان

 

 ویدئو اموزشی شلیک به گاو مقدس پول - رابرت کیوساکی

 

 

 

 

محصولات مشابه

  • 1
تعداد صفحات

(1396/09/13)

سلام من این کتاب صوتی را مبخوام خرید کنم ولی چون هبچ اعتمادی به خرید اینترنتی ندارم ممنون مبشم شماره کارت بدید براتون واریز کنم 09127565247 علی سلیمانی

  • 1
تعداد صفحات

ارسال پیام